کارشناس هواشناسی: بارش برف و باران در بیشتر استان‌ها

رییس پلیس مرکز کنترل راه های کشور با اعلام ترافیک سنگین در محور هراز گفت: در حال حاضر در بیشتر استان ها شاهد بارش برف و باران هستیم.

پرتال خبری واکنش: سرهنگ نادر رحمانی گفت: در حال حاضر ترافیک در محور هراز شمال به جنوب حدفاصل پارک جنگلی آمل-نارنجستان سنگین و دیگر نقاط این محور نیمه سنگین گزارش شده است. محور سوادکوه قبل و بعد تونل شیرگاه از سمت شمال به جنوب ترافیک سنگین، محور کندوان محدوده دزدبن سنگین و دیگر نقاط این محور نیمه سنگین است

رحمانی اظهار کرد: همچنین ترافیک در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی سنگین و در تمامی محورهای اصلی کشور ترافیک به صورت عادی در جریان است.

وی افزود: همچنین در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، چهارمحال‌وبختیاری و مازندران بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان های اردبیل، اصفهان، ایلام، البرز، تهران، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، همدان، لرستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان وگیلان بارش باران را شاهد هستیم.

رحمانی ادامه داد: به همراه داشتن زنجیر چرخ و دیگر لوازم ایمنی زمستانی برای تردد در محورهای برف گیر و کوهستانی کشور الزامی است.

وی گفت: کمربندی دهلران-اندیمشک مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران و محور آزادراه خرم آباد-پل زال(کیلومتر ۱۰) دراستان لرستان مسدود است