کارعجیب زندانی حبس ابد در شهریار برای ‌آزادی! /عکس

کارعجیب زندانی حبس ابد در شهریار برای ‌آزادی! /عکس

این تبهکار محکوم به حبس ابد، در زمان مرخصی، توانست با جعل گواهی فوت و آزاد کردن وثیقه ۴ میلیاردی خود، نامش را از لیست زندانیان حذف کند.

سرهنگ محمدرضا مطیعی اظهار داشت: چندی پیش با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فرار یک زندانی محکوم به حبس ابد پس از مرخصی از زندان و جعل گواهی فوت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فرد زندانی به نام “ح-ر” به علت قاچاق 379 کیلو موادمخدر، به حبس ابد محکوم شده بود ولی با سپردن وثیقه 400 میلیونی به مرخصی کوتاه مدت رفته و در هنگام مرخصی با همکاری افراد جاعل، اقدام به جعل یک گواهی فوت به نام خود کرده بود.

کارعجیب زندانی حبس ابدبرای‌آزادی/عکس

وی با بیان اینکه این فرد پس از جعل این گواهی فوت، آن را به مرجع قضایی ارئه داده و با آزاد کردن وثیقه 400 میلیونی خود، نامش را از آمار زندان کسر کرده بود، گفت: ماموران انتظامی شهرستان شهریار با تحقیقات گسترده، توانستند محل‌های تردد این مجرم متواری را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ویژه پلیسی وی را در مخفیگاهش در شهریار دستگیر کرده و وی را به زندان برگردانند.

مطیعی در پایان خاطرنشان کرد که متهم پس از اعتراف صریح خود مبنی بر فرار از زندان، با تشکیل پرونده، مجدداً روانه زندان شد.