کاظم صدیقی: سرنوشت شاه پهلوی در انتظار آل‌سعود است

کاظم صدیقی

کاظم صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران:
خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه اقدام اخیر حکومت آل‌خلیفه در سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم، نشانه استیصال و ذلت این رژیم است، گفت: سرنوشت محمدرضا شاه پهلوی در انتظار آل‌سعود و آل خلیفه است.
پرتال خبری واکنش:خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه اقدام اخیر حکومت آل‌خلیفه در سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم، نشانه استیصال و ذلت این رژیم است، گفت: سرنوشت محمدرضا شاه پهلوی در انتظار آل‌سعود و آل خلیفه است.

به گزارش انتخاب، کاظم صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران (4تیر) با بیان اینکه ماه رمضان، ماه پذیرایی خدا از صاحبدلان است گفت: در این ماه با کم کردن از علایق جسمانی و کنترل زبان، چشم و گوش، حجابها کنار می‌رود و اشخاص به خدا نزدیک می‌شوند. عمل سخت روزه برای روح انسان آزادگی و گشایش و رسیدن به اسماء جلال و جمال الهی است.

  • شبهای قدر شمول رحمت خداوند است، بهر‌ه‌گیری از نعمات بهشتی، نجات از آتش جهنم و جواز دریافت عبور از پل صراط از ویژگی شبهای قدر است.
  • شهید بهشتی مجمع فضائل بود. وی اندیشمند و دارای افق فکری بلندی بود و تحمل و سعه‌صدر زیادی داشت. صداقت در برابر آمریکا و استکبار و شجاعت و شهامت ایشان حرف نداشت.
  • شهید بهشتی تسلیم ولی امر خودش بود و طرح مسئله ولایت فقیه را پیروزی جدیدی برای عالم اسلام می‌دانست و نهایت تسلیم را در برابر ولی‌امر خودش داشت.
  • مسئولان نباید به نحوی سخن بگویند که آنها را در برابر ولی‌فقیه نشان دهد، این مسئله هم از نظر معنوی برای این افراد سقوط است و هم از نظر سیاسی به نفع هیچ‌کس نیست.
  • اقدام اخیر حکومت آل خلیفه در بحرین در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم نشانه استیصال، بیچارگی و ذلت آل خلیفه است. حکومتی که فلسفه‌اش خدمت به مردم است به مردم خیانت می‌کند.
  • مردم بحرین یک تقاضای مشروع دارند و 5 سال است که این حرکت مسالمت‌آمیز با گلوله پاسخ داده می‌شود. شیخ سلمان به 9 سال حبس محکوم شده، رهبر معنوی این کشور سلب تابعیت می‌شود.
  • ما این حرکت را ظالمانه می‌دانیم  این حرکات،‌ مثل حرکات شاه سابق است که از سال 42 تا 57 با کشتن مردم خودش ضعیف‌تر شد و چنین سرنوشتی در انتظار آل‌سعود و‌ آل‌خلیفه است.
  • _فتوای اخیر خاخامهای یهودی مبنی بر جواز مسموم کردن آب شرب مردم فلسطین_لعنت بر این خشونت و وحشیگری و ادعای پیروی از حضرت موسی کلیم(ع). این مدعیان حقوق بشر ننگ ابدی را بر تاریخ برای خود ثبت می‌کنند.
  • نهایت ذلت و بی‌مبنایی است که سازمان ملل تروریست‌های کودک‌کش آل‌سعود را از لیست ناقضان حقوق کودک خارج می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران، در پایان سخنانش  با تبریک هفته قوه قضائیه گفت: رعایت اخلاق، مدارا و دقت نظر را به قضات کشور توصیه می‌کنم.