کافه گردش
اخبار
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ب.ظ

کشف بقایای هواپیمای مصر در مدیترانه

کشف بقایای هواپیمای مصر در مدیترانه
دولت مصر اعلام کرد بقایایی از هواپیمای خطوط هوایی ” اجیپت ایر” که ماه گذشته بر فراز دریای مدیترانه از صحنه رادار محو شد را در این دریا کشف کرده است.
پرتال خبری واکنش: وزارت حمل و نقل هوایی مصر اعلام کرده است تصاویر قطعات برجای مانده از این هواپیما در دریای مدیترانه به تایید کمیته تحقیق این حادثه رسیده است.ماه گذشته (۱۹ می ۲۰۱۶) یک فروند هواپیمای ایرباس A 320 خطوط هوایی اجیپت ایر با ۶۶ مسافر و خدمه از پاریس به مقصد قاهره در حال عزیمت بود که بر فراز حریم هوایی مصر در دریای مدیترانه از رادارها محو شد.

نزدیک به نیمی از مسافران این هواپیما ملیتی غیر مصری داشتند.همه مسافران این پرواز در این سانحه کشته شده اند.به گفته وزارت حمل و نقل هوایی مصر قطعاتی از لاشه این هواپیما در چند محل مختلف در دریای مدیترانه دیده شده است.این وزارت خانه درباره محل دقیق این قطعات و نیز تعداد آنها اظهار نظری نکرده است.هنوز علت دقیق و قطعی این سانحه هوایی مشخص نشده است اما گمانه هایی درباره احتمال تروریستی بودن این حادثه وجود دارد. مقامات وزارت حمل و نقل هوایی مصر به سی ان ان گفته اند جعبه سیاه این هواپیما را برای تحقیق بیشتر درباره علت این حادثه به مصر خواهند برد.

سارا ابراهیمی
350 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *