کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ

کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر

پرتال خبری واکنش: وزیر اطلاعات امروز از کشف دو گروه تروریستی پیش از برگزاری انتخابات خبر داد.

حجت الاسلام سید محمود علوی در نشست خبری صبح امروز خود با بیان اینکه پیش از برگزاری انتخابات دو گروه تروریستی در کشور کشف شدند، خبرداد این دو گروه قصد انجام عملیات تروریستی در کشور داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان(ع)، کشف شدند و عملیات آنها خنثی شد.
وزیر اطلاعات گفت: در تاریخ ۱۹ بهمن یعنی ۱۸ روز قبل از انتخابات یکی از عناصر تکفیری را در مرزهای جنوب شرق شناسایی کردیم که دو بمب دست‌ساز را فراهم کرده بود که امکان کنترل از راه دور را داشت. از او نیم‌کیلو مواد منفجره‌، ریموت کنترل الکترونیکی، و همچنین یک بمب آهنربایی برای چسباندن به خودروها و انجام عملیات تروریستی کشف  ضبط شد.
علوی در مورد دیگر اقدام ماموران امنیتی گفت: اطلاع داشتیم جریاناتی از سمت غرب قصد ورود به کشور و عملیات تروریستی دارند از این رو همراه با سایر دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی مناطق مرزی را مورد کنترل قرار دادیم و توانستیم در ۵ اسفند یک تیم چهار نفره را شناسایی کنیم که اقلام زیادی در ارتباط با عملیات انتحاری با خود همراه داشتند.
وی از کشف شش جلیقه انتحاری برای عملیات تروریستی، ۹ چاشنی انفجاری، یک و نیم کیلو پودر انفجاری آر تی‌ ایکس، ۴ سنسور تایمر الکترونیکی و چندین قلم دیگر از ابزار تروریستی از این گروه خبر داد.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر کشف دو گروه تروریستی قبل از انتخابات /تصاویر
رهـــــــــــــا مسعودی
530 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *