کافه گردش
اجتماعی
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۱:۰۶ ب.ظ

کیف مخصوص محافظ دکتر روحانی/عکس

شنبه گذشته و هنگامیکه دکتر روحانی قصد خروج از محله امیرآباد برازجان را داشت، یکی از محافظین ایشان که چسبیده به ماشین حامل رئیس جمهور بود، کیف مشکی رنگی را حمل میکرد که به لحاظ شکل و اندازه، تقریباً همانند کیف مخصوص سیدحسن نصرالله بود.

پس از آنکه کیفی، هنگام سخرانی سیدحسن نصرالله در دست یکی از محافظانش، توجه خیلی از رسانه ها را بخود جلب کرده بود، به گونه‌ای که روز پنجشنبه ۲۳ آبان امسال بیشتر رسانه‌های سیاسی جهان عرب به این موضوع پرداخته و آن را منتشر کردند.
در واقع این کیف یک سپر تاشوی ضد گلوله و بسیار پیشرفته است که در برابر هر نوع گلوله‌ای مقاوم است. این سپر که به طور گسترده توسط اسکاتلندیارد و برای عملیات ضد تروریستی استفاده می‌شود در مقابل بمب‌های دستی آتش‌زا نیز مقاوم است و در اوضاع فوق‌العاده و بحرانی کاربرد به‌سزایی دارد.
این سپر پس از باز شدن قادر است مساحت مناسبی را پوشش دهد و امکان خارج شدن سریع شخص را از صحنه ترور مهیا کند.

 محافظ دکتر روحانی

حال پس از بحث درخصوص این موضوع روز شنبه درحین بازدید ریاست محترم جمهور از مناطق زلزله زده دشتستان، کیفی تقریبا با همان شکل و شمایل در دست یکی از محافظین رئیس جمهور دیده شد.

در روز بازدید هنگامیکه دکتر روحانی قصد خروج از محله امیرآباد برازجان را داشت، یکی از محافظین ایشان که چسبیده به ماشین حامل رئیس جمهور بود، کیف مشکی رنگی را حمل میکرد که به لحاظ شکل و اندازه، تقریباً همانند کیف مخصوص سیدحسن نصرالله بود.

 محافظ دکتر روحانی

عکاس خبرگزاری فارس نیز در هنگام بازدید رئیس جمهور،عکسی گرفته که باز همان کیف را این بار در دست یکی دیگر از محافظان دکتر روحانی مشاهد میکنید،محافظی که دقیقا در جلوی دکتر روحانی حرکت میکند.

 

محافظ دکتر روحانی

4dunx0z7apicfrc704i5

سپیده تدین
3,100 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۵ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. ليلا در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۲:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  عجب!!!!

 2. مریم در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۲:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  in kojash shabihe one!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. abbas در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  خب که چی؟؟؟؟؟ دکمه پیراهنشو!!!کفششو و و و و

 4. سيدعلي هاشم در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۲:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  عجب مثل اینکه چشات چیپ میبینه کیف محافظ سیدحسن نوعی پارچه ای است ودسته های کیف ازبغل وصله ولی مال محافظ خودمان چرمی ودسته ان از بالا وصل است . هر کی که چادر داشت مامان بزرگت که نیست..

 5. مهدی در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۲:
  Thumb up 0 Thumb down 0

  این کیف با آن کیف که در دستان محافظ سید حسن نصرالله است ارتباطی ندارد. آن نوعی سپرتاشو ضدگلوله می باشد که ساخت کمپانی اسکاندیارد است.اما کیف محافظ دکتر درون آن یک قبضه سلاح یوزی جاگرفته.بنده دقیقا همین کیف را از نزدیک دردستان محافظ دکتراحمدی نژاد نیزدیدم که هنگام پیاده شدن از هلیکوپتر یک قبضه سلاح یوزی از آن بیرون کشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *