گزارشی از تساوی منچستریونایتد تا بُرد کلن ،سویا و میراندس اسپانیا

پرتال خبری واکنش: یک تساوی پرگل، گرمابخش شب اول هفته بیست و یکم لیگ‌برتر انگلیس بود.

هفته بیست و یکم لیگ‌برتر انگلیس با برگزاری سه دیدار آغاز شد که در مهم‌ترین بازی، منچستریونایتد در یک بازی جذاب در زمین نیوکاسل به تساوی 3 بر 3 دست یافت.

وین رونی در دقایق 9( از روی نقطه پنالتی) و 79 و لینگارد در دقیقه 38 برای منچستریونایتد و فینالدوم در دقیقه 42، میترویچ در دقیقه 67 ( از روی نقطه پنالتی) و دامه در دقیقه 90 برای نیوکاسل گل زدند.

با این نتیجه منچستریونایتد 34 امتیازی در رده ششم قرار گرفت و نیوکاسل بحران‌زده 18 امتیازی در رده هجدهم ایستاد.

در دیگر بازی‌ها، وستهام در خانه‌ بورنموث  3 بریک پیروز شد و آستون‌ویلای قعرنشین در خانه یک بر صفر  از سد کریستال‌پالاس گذشت.

درجدول پس از آرسنال 42 امتیازی، لسترسیتی 40 و منچسترسیتی 39 امتیازی، دوم و سوم هستند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

 


 

 

پرتال خبری واکنش: تیم اف اس وی فرانکفورت آلمان در حضور احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش کشورمان در یک بازی دوستانه 2 بر صفر مغلوب کلن شد.

در این بازی که هر دو تیم با دو ترکیب متفاوت در دو نیمه به میدان رفتند، حاج‌صفی به طور کامل در نیمه‌دوم در زمین حضور داشت اما 2 گل هارتل در دقیقه 57 و سونتو در دقیقه 82 برتری کلن را رقم زد.

در سایر بازی‌های دوستانه مهم، دورتموند با 4 گل گوندوگان در دقیقه 39( از روی نقطه پنالتی)، راموس در دقایق 48و 69 و کاگاوا در دقیقه 62، 4 بر صفر از سد اینتراخت فرانکفورت گذشت و بازی هرتابرلین و مونشن‌گلادباخ با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

 


 

 

پرتال خبری واکنش: دو تیم نیوکاسل و منچستریونایتد، امشب در ورزشگاه سنت جیمز پارک شهر نیوکاسل به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

با توجه افزایش مصدومان یونایتد، لوئیس فان‌خال کار سختی در انتخاب ترکیب اصلی تیمش در دیدار امشب مقابل کلاغ ها خواهد داشت.

نیوکاسل

نیوکاسل با کسب 17 امتیاز از 20 بازی در رده ی هجدهم جدول قرار گرفته است. آنها در 5 بازی اخیر خود،  4 شکست و 1 تساوی کسب کرده و در فرم بسیار ضعیفی قرار دارند. انتظار می‌رود که طبق پیش بینی ها و روند، یونایتد بازی آسانی پیش رو داشته و 3 امتیاز را کسب کند. در 5 بازی اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای یونایتد، 1 تساوی و 1 پیروزی برای نیوکسل به ثبت رسیده است.جک کولبک به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست.

منچستریونایتد

لوئیس فان‌خال که تیمش روند خوبی تا به اینجای کار نداشته و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند، کار سختی در انتخاب بازیکن برای این بازی پیش رو خواهد داشت. شواین اشتایگر مقابل شفیلد یونایتد دچار مصدومیت شد و حضورش در این بازی هنوز قطعی نیست. مورگان اشنایدرلین که از ابتدای فصل در بیشتر بازی ها مورد استفاده قرار گرفته بود، مقابل شفیلدیونایتد استراحت داده شد تا بتواند برای این بازی آماده باشد. یونایتد با کسب 33 امتیاز در رده ی پنجم جدول لیگ قرار گرفته است. آنها در 5 بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها، 2 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست کسب کرده اند و به نظر می‌رسد پس از شکست های متعدد متوالی، بالاخره به روند خوبی رسیده اند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

 


 

پرتال خبری واکنش: در چارچوب جام حذفی اسپانیا از ساعت 23 دو  دیدار به صورت همزمان برگزار شد.

تیم رئال بتیس که به دلیل نتایج ضعیف به تازگی مربی خود را برکنار کرده بود در ادامه نوار شکست های خود با 4 گل مغلوب سویا شد و لاکرونیا که در ابتدای هفته با 5 گل نتیجه را به شاگردان زیدان واگذار کرده بود با 3 گل مغلوب میراندس شدند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

نتایج 2 دیدار برگزار شده به شرح زیر است:

سویا 3 – بتیس صفر

دیپورتیوو لاکرونیا صفر- میراندس 3