کافه گردش
اخبار
۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ق.ظ

گزارش هواشناسی از بارش باران در کشور

پرتال خبری واکنش: مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: برای ارتفاعات شمال غرب، البرز مرکزی و شمال شرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

احد وظیفه در گفت‌: ضمن پیش بینی رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی امروز در دامنه‌های البرز شرقی، سواحل دریای خزر و شمال شرق ، اظهار کرد: این بارش‌ها در استان‌های مازندران، گلستان، شمال سمنان، شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی افزود: در ساعات بعداز ظهر امروز وزش باد شدید موقت گاهی گردوخاک در استان‌های مرکزی، قم، البرز، تهران، قزوین، اصفهان، سمنان، برخی نقاط جنوب شرق و شرق کشور پیش بینی می‌شود. در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز برای مناطقی از ارتفاعات شمال غرب، البرز مرکزی و شمال شرق کشور شاهد افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد وبرق و وزش باد خواهیم بود.

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی طی امروز و فردا خلیج فارس و امروز دریای خزر مواج پیش بینی شده‌است.

وظیفه وضعیت آب و هوایی استان تهران در روز پنجشنبه را کمی ابری و دربعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد و گفت: بیشینه دما در این روز ۳۱ و کمینه آن نیز ۲۳ درجه پیش بینی شده‌ است. در روز جمعه نیز هوای این استان کمی ابری و دربعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد روبرو خواهد بود.

وی دمای هوای استان تهران در روز جمعه را در گرمترین ساعت ۳۲ درجه و درسردترین ساعت۲۳ درجه بالای صفر عنوان کرد.

رهـــــــــــــا مسعودی
358 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *