کافه گردش
اخبار
۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ

گزارش هواشناسی از وضعیت آب‌وهوای در کشور

بارندگی ها در نیمه شمالی و غربی کشور تا عصر فردا، دوشنبه هم ادامه دارد و به تدریج به سمت شرق کشیده می شود.

گزارش هواشناسی از وضعیت آب‌وهوای در کشور

پرتال خبری واکنش: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، امروز شاهد تداوم فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور، بخش های غربی سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز و جنوبی کشور خواهیم بود.

ضرابی، کارشناس هواشناسی افزود: فردا این سامانه به سمت شمال شرق کشور می رسد و به تدریج از روز سه شنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود.

امروز دامنه های زاگرس از جمله چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و بخش های شمالی، شرقی و خوزستان با بارش باران و برف همراه است که در تردد جاده ای اختلال ایجاد می کند.

مرتضی ضرابی گفت: از فردا بعدازظهر از میزان ابرها و بارش ها از شمال غرب و غرب کشور کاسته و کاهش دما در این مناطق آغاز می شود و از فردا شب و صبح روز سه شنبه در نیمه غربی کشور سردی هوا محسوس است.

این کارشناس هواشناسی افزود: مه غلیظی امروز در مناطق البرز و زاگرس ظاهر می شود و بارش باران می تواند باعث آبگرفتگی در برخی از این مناطق شود.

وی گفت: امروز برای استان کرمانشاه و به ویژه در نیمه غربی کشور انتظار داریم بارش ها شدید باشد.در تهران به تدریج از بعدازظهر امروز دوباره بارش ها آغاز شده و انتظار می رود در انتهای شب فراگیر و در ارتفاعات به شکل برف باشد.

ضرابی گفت: فردا آسمان تهران نیمه ابری و بیشتر بارش ها در تهران مختص ارتفاعات و شهرهای شمالی استان تهران است.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
568 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *