کافه گردش
اخبار
۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱:۰۵ ب.ظ

گزارش هواشناسی: ورود سامانه بارشی از فردا به کشور

کارشناس هواشناسی اعلام کرد: از فردا سامانه بارشی از غرب و شمال غرب وارد کشور می شود که کاهش گرد و غبار را در پی خواهد داشت.

پرتال خبری واکنش: به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرکرده افزود: از دیروز در استان های خوزستان، اهواز و آبادان شاهد گرد و غباریم که امروز از میزان این گرد و غبار در خوزستان کاسته شده است.

کارشناس هواشناسی گفت: این گرد و غبار مرکز و نیمه غربی کشور از جمله استان های ایلام، لرستان، کردستان و آذربایجان شرقی و غربی کشور را فرا گرفته و با شدت کمتر به تهران رسیده است.پیش بینی می شود با ورود بادهایی از مرزهای غربی به ایران، گرد و غبار امروز در خوزستان ادامه داشته باشد.

وی گفت: از فردا در استان های ایلام و خوزستان بارش خواهیم داشت و این بارش ها به استان های لرستان، شمال خوزستان، چهار محال و بختیاری و آذربایجان شرقی و غربی می رسد.سه شنبه برای استان های ایلام و لرستان بارش در حدود ۶۰ میلی متر پیش بینی شده است.

سرکرده با اشاره به اینکه هوای تهران با گرد و غبار همراه است، گفت: هم اکنون دمای هوای تهران ۱۲ درجه است که در گرم ترین ساعت به ۱۷ درجه می رسد.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
495 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *