یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، مرمر، محصولات و فرآوری سنگ طبیعی ترکیه برگزار شد

سعادتی‌پور مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران گفت: یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، مرمر، محصولات و فرآوری سنگ طبیعی ترکیه از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ خرداد ماه سال‌جاری در شهر استانبول ترکیه و دیگر کشورهای مشارکت‌کننده از جمله آمریکا، آذربایجان، افغانستان، عربستان،‌ اسپانیا، سوئد و … برگزار شد. 

2322436_282

این گزارش می‌افزاید: این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۴۰۰۰ مترمربع فضای تمایشگاهی برگزار و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران به نمایندگی از کشور ج.ا.ایران در فضایی به مساحت حدود ۱۲۰ مترمربع به ارائه آخرین تولیدات و دستاوردهای خود در زمینه انواع محصولات سنگی و تجهیزات فرآوری سنگ و دیگر محصولات جانبی پرداخت. 
 
سعادتی‌پور افزود: مراسم افتتاحیه نمایشگاه مذکور با حضور مسئولان مرتبط با این صنعت از جمله رئیس کل انجمن صادرکنندگان کشور ترکیه و مدیرعامل مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی CNR برگزار شد. 
 
همچنین در پایان مراسم افتتاحیه مدعوین ضمن بازدید از پاویون ج.ا.ایران اظهار داشتند پاویون ج.ا.ایران تنها کشوری است که به صورت ملی (پاویون رسمی) در این نمایشگاه مشارکت دارد.