یک رقاص کاندیدای انتخابات مجلس بحرین

اخبار,اخباربین الملل,انتخابات مجلس
انتخابات مجلس بحرین که قرار است ماه آینده برگزار شود، توسط انقلابیون تحریم شده و همین امر موجب گردیده به جای افراد معتبر، رقاص‌ها و افراد بیسواد کاندیدای ورود به مجلس شوند.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مجلس بحرین، خود را برای ورود یک رقاص به این مجلس آماده می‌کند. به گزارش پایگاه خبری العربیه، حسن بوجندل، کاندیدای انتخابات مجلس بحرین که در رسانه‌ها به کاندیدای رقاص معروف شده و به عنوان رقاص در شبکه ماهواره‌ای “وناسه” کار می‌کند، گفت: تلاش می‌کنم برنامه انتخابی خود را براساس حمایت از هنر رقص و گسترش آن در کشورهای منطقه مطرح نمایم.

این رقاص افزوده است: درصورتی که نماینده مجلس شود تلاش خواهد کرد در همه خانه‌ها دیش ماهواره نصب کند تا تماشای شبکه‌های رقص که قصد راه‌اندازی آنها را با بهترین کیفیت دارد، برای همه فراهم شود. انتخابات مجلس بحرین که قرار است ماه آینده برگزار شود، توسط انقلابیون تحریم شده و همین امر موجب گردیده به جای افراد معتبر، رقاص‌ها و افراد بیسواد کاندیدای ورود به مجلس شوند.

تعدادی از داوطلبان ورود به مجلس بحرین، هنگام ثبت نام از قضات ناظر بر کمیته انتخاب می‌خواستند در پر کردن پرسش نامه‌های ویژه کاندیداها آنها را کمک کنند!