ریما گشت سالیان سفر
فوتبال
فوتبال
اخبار
۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ب.ظ

اعلام زمان پرداخت حقوق بازنشستگان

بازنشستگان

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بین روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه به حسابشان واریز می‌شود.

پرتال خبری واکنش: محمدحسن زدا، درباره پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی، اظهار داشت:‌ در گذشته حقوق بر اساس حروف الفبا و در بازه زمانی طولانی‌مدتی به حساب بازنشستگان واریز می‌شد و به همین دلیل بانک‌ها اعلام کرده بودند به دلیل حجم زیاد نقدینگی که به بازنشستگان پرداخت می‌کنیم در ارائه وجه نقد در چند روز دچار مشکل می‌شویم و بر همین اساس تصمیم گرفته شد هر ماه سه روز پرداخت حقوق بازنشستگان به عقب افتد و از اواخر سال گذشته نهایتاً حقوق این افراد از روزهای ۲۰ تا ۲۷ هر ماه پرداخت می‌شود.

 وی ادامه داد:‌ مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی نیز در مرداد ماه پرداخت شد و پرداخت معوقه‌ای به بازنشستگان نداریم.
زدا بیان داشت:‌ برای بازنشستگانی که به دلیل عقب افتادن حقوق با مشکلاتی مواجه شوند، ۴۰ میلیارد تومان وام در اختیار بانک رفاه قرار گرفته که به این بازنشستگان، ۲ میلیون تومان وام کم بهره پرداخت کند.
سارا ابراهیمی
66 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *