ریما گشت سالیان سفر
فوتبال
فوتبال
اخبار
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۹:۴۱ ب.ظ

تصادف اتوبوس و تریلی حامل سنگ /تصاویر

تصادف در شمال استان فارس ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.

پرتال خبری واکنش:معاون هلال احمر فارس گفت : حدود ۱۱ و ۸ دقیقه دیشب  به پایگاه هلال احمر در منطقه شورجستان آباده اطلاع داده شد  یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی حامل سنگ به شدت برخورد کرده است.

حکمت افزود: بر اثر شدید بودن حادثه  دو تیم ۶ نفره امداد و نجات بلافاصله با خودرو مجهز به محل حادثه اعزام شدند.

برخورد سنگین اتوبوس و تریلی حامل سنگ
وی توضیح داد راننده و  کمک راننده بین اتوبوس وعقب تریلی به شدت گیر کرده بودند که  برای کمک رسانی بیشتر اورژانس هم  فراخوانده شد  و درهمان ابتدا راننده و کمک راننده رهاسازی شدند  که خوشبختانه  جان سالم بدر بردند.

به گفته وی  این حادثه ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.

معاون جمعیت هلال احمر بیان کرد:  یک ماه پیش نیز در محور اصفهان به شیراز شبیه چنین حادثه ای  رخ  داد  که ۱۰ مصدوم و ۱ کشته بر جای گذاشت و این دومین حادثه از این نوع است که یک دستگاه اتوبوس  مسافربری با یک  دستگاه تریلی بر خورد می کند.

برخورد سنگین اتوبوس و تریلی حامل سنگ
حکمت به مسولان توصیه کرد با توجه به فرارسیدن ایام نوروز و حجم بالای سفرهای نوروزی به ویژه با اتوبوس  برای کاهش چنین حوادثی  به صلاحیت رانندگان اتوبوس ها بیشتر توجه شود و در صورت مقصر بودن راننده با  شرکت دارنده اتوبوس هم  برخورد شود.

اتش نشانی اباده هم که نقش مهمی در کمک رسانی به مصدومان داشته اعلام کرد ساعت ۲ بامداد امروز به این مرکزبرای کمک رسانی درخواست داده شد که بلافاصله ۳ نیروی امدادی با یکدستگاه خوردو اتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی و ازبین بردن عوامل ریسک حریق به کمک مصدومان شتافتند و پس از یک ساعت تلاش، عملیات آتش نشانی ساعت ۳ و ۱۵ دقیقه به اتمام رسید.

رهـــــــــــــا مسعودی
262 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *