ریما گشت سالیان سفر
فوتبال
فوتبال
اخبار
۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ق.ظ

گزارش هواشناسی از بارش باران در کشور

پرتال خبری واکنش: مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: برای ارتفاعات شمال غرب، البرز مرکزی و شمال شرق کشور افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

احد وظیفه در گفت‌: ضمن پیش بینی رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی امروز در دامنه‌های البرز شرقی، سواحل دریای خزر و شمال شرق ، اظهار کرد: این بارش‌ها در استان‌های مازندران، گلستان، شمال سمنان، شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی افزود: در ساعات بعداز ظهر امروز وزش باد شدید موقت گاهی گردوخاک در استان‌های مرکزی، قم، البرز، تهران، قزوین، اصفهان، سمنان، برخی نقاط جنوب شرق و شرق کشور پیش بینی می‌شود. در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز برای مناطقی از ارتفاعات شمال غرب، البرز مرکزی و شمال شرق کشور شاهد افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد وبرق و وزش باد خواهیم بود.

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی طی امروز و فردا خلیج فارس و امروز دریای خزر مواج پیش بینی شده‌است.

وظیفه وضعیت آب و هوایی استان تهران در روز پنجشنبه را کمی ابری و دربعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد و گفت: بیشینه دما در این روز ۳۱ و کمینه آن نیز ۲۳ درجه پیش بینی شده‌ است. در روز جمعه نیز هوای این استان کمی ابری و دربعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد روبرو خواهد بود.

وی دمای هوای استان تهران در روز جمعه را در گرمترین ساعت ۳۲ درجه و درسردترین ساعت۲۳ درجه بالای صفر عنوان کرد.

رهـــــــــــــا مسعودی
90 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *