تهران خنک می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران در ۱۲ ساعت آینده صاف به همراه وزش باد است، گفت: تا دو روز آینده تهران ۲ درجه خنک‌تر می‌شود.
صراط: فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب وهوای کشور گفت: در 24 ساعت آینده با ورود سامانه بارشی از سمت نوار غربی کشور در مناطقی از شمال غرب، غرب، زاگرس مرکزی و جنوب کشور بارش باران، رگبار و رعدوبرق و در نواحی مستعد بارش تگرگ اتفاق می‌افتد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز در مناطقی از جنوب غرب، مرکز، شمال شرق و شرق کشور بارش‌های پراکنده و خفیف را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: از امشب تا اواخر روز سه‌شنبه در استان‌های کردستان، جنوب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی و شرق کشور شاهد بارش شدید به همراه آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها خواهیم بود.

گودرزی بیان کرد: از بعدازظهر امروز تا روز سه‌شنبه احتمال پدید آمدن گرد و غبار در استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی آسمان تهران را در 12 ساعت آینده صاف به همراه وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: در اواخر وقت امروز در تهران افزایش ابر را داریم و فردا نیز هوای تهران نیمه‌ابری به همراه بارش‌های پراکنده می‌شود.

وی اضافه کرد: بیشینه دمای تهران امروز 30 درجه و کمینه دمای آن 19 درجه سانتیگراد است و تا 2 روز آینده 2 درجه تهران خنک می‌شود.

گودرزی شهرکرد با دمای یک درجه سانتیگراد را سردترین و اهواز با دمای 37 درجه سانتیگراد را گرمترین مراکز استان‌های کشور خواند.