کافه گردش
اخبار روز
۴ فروردین ۱۳۹۴, ۵:۴۵ ب.ظ

جزییاتی از نحوه به شهادت رسیدن دانایی‌ فر /عکس

جزییاتی از نحوه به شهادت رسیدن دانایی‌فر

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود.

به گزارش فرهنگ نیوز، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شهید دانایی‌فر یک ماه پس از انتقال به پاکستان توسط گروهک جیش العدل به شهادت رسیده بود.

سردار رهامبخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در خصوص به شهادت رسیدن گروهبان یکم جمشید دانایی فر بیان داشت: در سال ۹۲  پنج تن از مرزبانان کشورمان توسط گروهک جیش العدل ربوده شده و پاکستان منتقل شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه با رایزنی های صورت گرفته ۴ تن از مزرداران به میهمن بازگشتند ادامه داد:  گروهبان یکم جمشید دانایی‌فر از سوی افراد این گروهک به گروگان گرفته شده بود و وضعیت وی در هاله‌ای از ابهام بود که بالاخره با فعالیت‌ها و رایزنی‌های فراوان، مردم، مسئولان، مأموران انتظامی و امنیتی یکی از افراد این گروهک دستگیر و در بازجویی از وی محل جنازه مرزبان دانایی‌فر در خاک پاکستان شناسایی شد.

سردار رهامبخش ضمن بیان اینکه گروهبان جمشید دانایی فر یک ماه پس از انتقال به پاکستا ن توسط گروهک جیش العدل از ۴ سرباز دیگر جدا شده و در منطقه ای به شهادت رسیده بود اظهار داشت: پیکر شهید دانایی‌فر در روز اول فروردین سال‌جاری به داخل کشور منتقل شد و لحظاتی پیش توسط همسر و خانواده‌اش شناسایی شد.

گفتنی است، برخی از شنیده‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که دانایی‌فر پس از جدا شدن از گروه خود به منطقه‌ای برده شده و توسط طناب دار اعدام و به فیض شهادت نائل آمده است.

رهـــــــــــــا مسعودی
403 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *