روایت جدید از تصادف مرگبار «پورشه»

پدر محمدحسین ربانی می‌گوید که پسر تازه درگذشته‌اش هیچ رفاقتی با فرزند امیر قلعه‌نویی نداشته است.

.

parivashakbarzadeh-02-sibafuse

 

هفته‌ نامه تماشاگران امروز: پدر محمدحسین ربانی می‌گوید که پسر تازه درگذشته‌اش هیچ رفاقتی با فرزند امیر قلعه‌نویی نداشته است.

محمد ربانی پدر جوان 21 ساله‌ای که هفته قبل در تصادف مرگبار پورشه زردرنگ در خیابان شریعتی تهران جان باخت و بعد از درگذشت پسرش به همراه دختری جوان، انتقادهای زیادی درباره جوانانی که با خودروهای میلیاردی این‌چنین در خیابان‌های شهر ویراژ می‌دهند به پا شد، درباره آن تصادف و حرف‌هایی که بعدش به راه افتاد توضیح داده است.

او درباره شب حادثه گفت: «پسرم به خانه یکی از دوستانش رفته بود و چون دیر شده بود ما چند بار تماس گرفتیم و مادرش حسابی نگرانش بود. قرار بود دوستانش او را به خانه ما برگردانند که در مسیر بازگشت آن تصادف هولناک رخ داد.»

او در ادامه درباره شایعات به‌وجود آمده گفت: «اولا که من یک مهندس ساده هستم که کار نظارت انجام می‌دهم. محمدحسین من یک دوچرخه هم از خودش نداشت تا چه برسد به پورشه.

این پورشه برای نامزد دوستش بود که آن شب داشت او را برمی‌گرداند و در این تصادف هم جان باخت. خانمی که در این تصادف فوت کردند شش سالی از پسر ما بزرگ‌تر بود و نامزد دوست صمیمی پسر ما.»

او درباره ارتباط این حادثه با پسر امیر قلعه‌نویی هم گفت: «این تصادف هیچ ارتباطی با هوتن قلعه‌نویی نداشته و اصلا پسر من هیچ ارتباط یا دوستی قبلی با او نداشته است.

این ماشین قبلا برای او بوده اما این طور که من از خانواده مرحوم اکبرزاده شنیدم، او این ماشین را به یک نمایشگاهی فروخته و این خانم هم ماشین را از آن نمایشگاه خریده بود اما هنوز انتقال سند اتفاق نیفتاده بوده چون معمولا نمایشگاهی‌ها ماشین را سند نمی‌زنند که هزینه انتقال سند نپردازند.»