پیکر شهید دانایی‌فر به ایران انتقال یافت /عکس

پیکر شهید دانایی‌فر به ایران انتقال یافت

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور گفت: در پی پیگیری‌های مستمر یکساله و با سرنخ‌هایی که توسط عوامل وابسته به گروهک موسوم به جیش‌العدل حاصل شد پیکر شهید دانایی‌فر به کشور انتقال داده شد.

به گزارش فرهنگ نیوز،حسین ذوالفقاری معاون امنیت انتظامی وزیر کشور ، با اشاره به انتقال پیکر شهید دانایی‌فر به کشور ضمن تقدیر از وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی و شورای تأمین استان سیستان و بلوچستان به فارس اظهارداشت: در پی پیگیری‌های مستمر یکساله و با سرنخ‌هایی که توسط عوامل وابسته به گروهک موسوم جیش‌العدل حاصل شد پیکر شهید دانایی‌فر به کشور انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه در ابتدا مشخص نبود که پیکر انتقال داده شده متعلق به آقای دانایی‌فر هست یا خیر، تصریح‌کرد: با توجه به اطلاعاتی که عناصر وابسته از گروهک موسوم به جیش‌العدل به دست آمد و همچنین لباسی که این شهید به تن داشت توسط افراد خانواده و همچنین بنیاد شهید مورد شناسایی قرار گرفت و به یقین رسیدند که جنازه متعلق به شهید دانایی‌فر است.

معاون امنیتی وزیر کشور با تدابیر صورت گرفته توسط اطلاعات استان سیستان و بلوچستان و همکاری شورای تامین استان و همچنین نیروهای مرزی در نهایت پیکر شهید دانایی‌فر از خاک پاکستان به کشور انتقال یافت.