کافه گردش
اخبار ورزشی
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ

اطلاعیه باشگاه استقلال تهران

امیدواریم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بررسی روند چگونگی ساخت این شایعه با متخلفین برخورد لازم و قانونی را انجام دهند.

باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای “نسبت به جریانی که سعی در ایجاد حاشیه برای این باشگاه را دارد” واکنش نشان داد.

در فاصله ۲۴ ساعت تا دیدار حساس استقلال و نفت تهران سایت باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای نوشت: برخی جریان‌های ناپاک در آستانه مسابقه استقلال مقابل نفت تهران اقدام به بازیهای پلیدی کرده‌اند که هدف آنها ایجاد حاشیه و فشار روانی بر تیم داوری مسابقه روز پنج شنبه است.

هیچکدام از مسئولان باشگاه استقلال در جایگاه های مختلف طی هفته گذشته اظهار نظری درباره داوری مسابقه آینده تیم استقلال نداشتند و هر گونه نامه، تماس تلفنی و مصاحبه ای از سوی باشگاه استقلال با کمیته داوران فدراسیون فوتبال یا درباره آن صورت نگرفته و جای تأسف و تأمل دارد که چرا آقای اصفهانیان بر اساس شنیده های بی اساس و بدون مدرک و مستندات لازم درباره خبری که ساخته ذهن برخی باندهای رسانه‌ای است ، صحبت می کنند؟!

همچنین از مدیرعامل باشگاه نفت تهران که پیش از این اخلاق مدار و جوانمردانه رفتار کردند انتظار داشتیم که بر اساس برخی خبرهای بدون منبع اظهاراتی شائبه برانگیز درباره موضوع داوری انجام ندهند.

امیدواریم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بررسی روند چگونگی ساخت این شایعه با متخلفین برخورد لازم و قانونی را انجام دهند.

نکته‌ای که مثل روز، روشن و عیان به نظر می‌رسد این است که از طرف باشگاه استقلال حتی یک مصاحبه و اظهارنظر مکتوب یا شفاهی درباره داوری مسابقه استقلال مقابل نفت صورت نگرفته و مسئولیت هرگونه اخلال و وقوع اتفاق عجیب در جریان مسابقه فردا بر عهده شایعه‌سازان و مسئولانی است که بدون تحقیق و تشخیص لازم درباره یک شایعه بی اساس صحبت کردند.

در پایان لازم به تاکید است که حق شکایت از شایعه پردازان و جریان‌سازان برای باشگاه استقلال محفوظ است و در صورت لزوم بعد از دیدار تیم‌های استقلال و نفت تهران درباره این مسئله اطلاع رسانی کامل‌تری صورت خواهد گرفت.

 

رهـــــــــــــا مسعودی
461 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *