کافه گردش
اخبار ورزشی
۲۴ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ق.ظ

برانکو: در آخر فصل قهرمان می‌شویم

پرتال خبری واکنش: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط اردویی این تیم در کمپ تمرینی خود گفت: باید بگویم شرایط اردویی خوبی داریم و من از مردم کیزیل چامام ترکیه تشکر می‌کنم که واقعاً مهمان‌نواز هستند و روابط دوستانه‌ای با ما داشتند و من از این مسئله از آنها تشکر می‌کنم. ما از شرایطی که در این کمپ تمرینی داریم راضی هستیم و هتل خوبی هم داریم و از زمین‌های تمرین عالی در تمرینات بهره می‌بریم و فکر می‌کنم به اهدافی که در ذهن داریم در این کمپ خواهیم رسید.

وی ادامه داد: قبل از هر چیز باید بگویم ما در این کمپ تمرینی، شرایط تغذیه و تمرینات خوبی داریم و همین طور یکی از اهداف ما این است که بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند خیلی زود با تیم تطبیق پیدا کنند تا هر چه زودتر تیم تکمیل شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور دوباره‌اش در ایران افزود: من افتخار این را دارم که برای دومین بار به ایران آمدم و سرمربی تیم بزرگی مثل پرسپولیس هستم. پرسپولیس تیمی است که حدود ۴۰ میلیون هوادار دارد و من هدایت این تیم را برعهده گرفتم.

وی افزود: علی‌رغم تمامی مشکلاتی که برای هم تیمی می‌تواند وجود داشته باشد، همه تلاشمان این است که در این دوره از لیگ خیلی خوب ظاهر شویم تا بتوانیم آخر فصل قهرمان شویم.

برانکو درباره اینکه آیا از امکانات هتل پاتالیا و امکانات زمین تمرین رضایت دارد یا نه، افزود: ما کاملاً از هتل و خدماتی که به ما ارائه می‌دهند رضایت داریم و همینطور مشخص است که زمین‌هایی که در پروسه آماده‌سازی ما نقش مهمی دارند، رضایت داریم و همینطور از خدماتی که پرسنل هتل و تغذیه‌ای که به ما می‌دهند رضایت کامل داریم.

تیم فوتبال پرسپولیس برای برپایی اردوی ۱۰ روزه در منطقه چیزیل چمام اردو زده است.

رهـــــــــــــا مسعودی
431 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *