تماشاگران قلعه‌نویی و بازیکنان را«هو» کردند

هوادارانی که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و از تساوی تیمشان برابر ذوب آهن ناراحت بودند، سرمربی و بازیکنان استقلال را «هو» و به عملکرد آنها اعتراض کردند.

به گزارش مهر، در دومین دیدار از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر عصر امروز جمعه و از ساعت ۱۹ تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان به قضاوت تورج حق‌وردی به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. امید ابراهیمی(63 – پنالتی) برای استقلال و دانیال اسماعیلی فر(75) برای ذوب آهن گل زد.

در پایان این دیدار تماشاگران طرفدار استقلال به عملکرد کادر فنی و بازیکنان اعتراض کردند و هنگامی که قلعه نویی به همراه تعدادی از بازیکنان قصد رفتن به رختکن را داشتند آنها را «هو» کردند.

با این حال در بین همین تماشاگران هم دو دستگی ایجاد شده بود و برخی اعتقاد داشتند نباید علیه کادر فنی و بازیکنان شعار داده شود و برخی نیز نسبت به عملکرد آبی پوشان در دیدار برابر ذوب آهن انتقاد داشتند و معتقد بودند بازیکنان استقلال از تمام توانشان استفاده نکرده اند.

این در حالی بود که برخی هواداران استقلال به تشویق یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن پرداختند. ضمن اینکه اندک تماشاگران تیم ذوب آهن نیز که در ورزشگاه حاضر بودند به تشویق بازیکنان پرداختند که شاگردان گل محمدی با حضور مقابل جایگاه به آنها ادای احترام کردند.