کافه گردش
اخبار ورزشی
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ

سفر زنان نینجای ایرانی به فرانسه /عکس

«نینجای ایرانی» برای یک جشنواره غیر‌ رقابتی که طی روزهای ۲۹ خرداد تا ۹ تیرماه ۹۴ در مرکز پاریس برگزار می‌شود، به فرانسه می‌رود.

شش فیلم مستند، داستانی و انیمیشن تولیدی «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» در دو جشنواره جهانی در کشورهای فرانسه و هند به نمایش درخواهد آمد.
فیلم‌ داستانی آغلا (اسماعیل منصف)، و مستندهای نینجای ایرانی (مرجان ریاحی) و آقای بیکار (علی همراز) از جمله آثاری هستند که در سومین دوره «جشنواره سینمای ایران» در کشور فرانسه روی پرده می‌روند.
این جشنواره غیر‌رقابتی طی روزهای ۲۹ خرداد تا ۹ تیرماه ۹۴ در مرکز پاریس برگزار می‌شود و برای اولین بار، منتخبی از بهترین فیلم‌های سینمای جنگ نیز در این جشنواره به نمایش درمی‌آید

.

زنان نینجای ایرانی به فرانسه می‌روند

فیلم‌های مستند عروسک‌ها نمی‌دانند (نوا رضوانی) و قاشق (جلال ویسی) و فیلم انیمیشن ماهی سرخ‌شده (لیلا خلیل‌زاده) هم از دیگر تولیدات این «مرکز» هستند که در جشنواره «کرالا» هند روی پرده می‌روند.
نوزدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه و مستند «کرالا» طی روزهای ۵ تا ۹ تیرماه ۹۴ در کشور هندوستان برگزار خواهد شد و فیلم‌های عروسک ها نمی‍‌دانند (نوا رضوانی) و قاشق (جلال ویسی) در بخش غیررقابتی مستند بین‌الملل و ماهی سرخ‌شده (لیلا خلیل‌زاده) هم در بخش ویژه انیمیشن این جشنواره به نمایش درمی‌آیند.

 

رهـــــــــــــا مسعودی
550 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *