پرسپولیس پول سفر به قطر را نداشت

باشگاه پرسپولیس برای تهیه بلیط مسافرت به قطر با مشکل مواجه شد. تیم فوتبال پرسپولیس که برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید به قطر برود تا مقابل لخویا قراربگیرد در ساعات پایانی روز شنبه با مشکل مالی برای تهیه بلیط مواجه شد. قرمزهای تهرانی که قراراست تا چند روز دیگر واگذار شوند حالا به سطحی از مشکلات مالی رسیده اند که توانایی تهیه هزینه سفر به مسابقات شان را هم ندارند.
عصرایران – باشگاه پرسپولیس برای تهیه بلیط مسافرت به قطر با مشکل مواجه شد. تیم فوتبال پرسپولیس که برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید به قطر برود تا مقابل لخویا قراربگیرد در ساعات پایانی روز شنبه با مشکل مالی برای تهیه بلیط مواجه شد. قرمزهای تهرانی که قراراست تا چند روز دیگر واگذار شوند حالا به سطحی از مشکلات مالی رسیده اند که توانایی تهیه هزینه سفر به مسابقات شان را هم ندارند.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که پرسپولیس خریداری به نام حسین هدایتی دارد که برای هزینه کرد در این تیم با مشکل مواجه شده است. حسین هدایتی که در مدت اخیر به پرسپولیس کمک مالی کرده و اعلام هم کرده بود به تیم کمک می کند. چندی پیش از مدیران وزارت ورزش درخواست کرد که هزینه های انجام شده در باشگاه به ازای قسمتی از اجاره بهای پرسپولیس پرداخت شود. تا همین یک هفته قبل قرار بر این شده بود که در صورت عدم واگذاری پرسپولیس این تیم به اجاره گذاشته شود. با این همه به نظر می رسد که حسین هدایتی موفق نشده نظر مثبت برخی نهادها را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.
اعلام مخالفت با خضور هدایتی در هیات مدیره منجر به این شد که حسین هدایتی به تنها خریدار پرسپولیس تبدیل شود اما از آن جایی که در یک ماه اخیر همه هزینه های باشگاه تهرانی توسط حسین هدایتی انجام شده و حالا تقریبا بدون صاحب مانده است. آخرین اتفاقات روز شنبه منجر به این شد که سازمان لیگ فوتبال هزینه های سفر پرسپولیس را پرداخت کند . اما این اولین مشکل قرمزهاست آنها در قطر ، برای قسط اول قرارداد برانکو، سفر بعدی در تهران و موارد دیگر به پول نیاز دارند و به نظر می رسد که هدایتی زمان درستی کنار کشیده و این تیم را تنها گذاشته است.