پیشنهاد هدایتی به کفاشیان برای حق پخش

نسیم: حسین هدایتی در پاسخ به اخبار منتشر شده در سایت یاهو  و سایت های داخلی کشور اظهار نظر جالبی داشت که می توانید در ذیل ملاحظه فرمائید .

در مورد این خبر ثروت اعلان شده منتسب به ما و استیل آذین ایرانیان که سهامی عام می باشد متعلق به همه خانواده و عموم سهامداران هولدینگ است . یادمان باشد ثروت امانت است دست ما و چگونگی استفاده کردن از آن مهم است ممکن است فردی از مال دنیا چیز قابل توجهی نداشته باشد ولی آنقدر به آن وابسته باشد که نتواند از آن وابستگی رها شود و عده ای هم انشاءلله هستند که ثروت دارند ولی با انفاق و دستگیری و خدمت رسانی به هم نوع خود عدم وابستگی به مال دنیا را از خود نشان می دهند .

هدایتی در رابطه با خرید باشگاه ختافه نیز افزود: در حال بررسی و کارشناسی هستیم. اگر انشاء الله این اتفاق به نتیجه مورد نظر برسد مطمئنا به نفع فوتبال و جوانان علاقه مند به ورزش کشورمان خواهد بود.

البته باید به عرض دوستان برسانم قیمت ها و گمانه زنی های اعلام شده در سایتهای مختلف در رابطه با قیمت ۵۵% از سهام این باشگاه کذب محض و غیر واقعی است و قیمت واقعی آن پایین تر از اعداد و ارقام اعلامی است.

در رابطه با عدم اطلاع رسانی برخی سایتها در این خصوص همین قدر بگویم که هیچ یک از این سایتها به درآمدها و حق پخش تلویزیونی این باشگاه اشاره ای ننموده اند. باشگاههای فوتبال در اروپا در آمدهایی دارند، بعنوان مثال در همین فصل از محل پخش بازیهای ختافه در لالیگا در آمد قابل توجهی عنوان شده که از بیان آن معذورم.

در خصوص عدم پخش بازیهای لیگ برتر و موضوع اختلاف بین فدراسیون و صدا و سیما طی نامه ای پیشنهادی به آقای کفاشیان نموده ام که در صورت موافقت مشکل پخش حل خواهد شد.