کی‌روش مشکل خانوادگی پیدا کرده است

پرتال خبری واکنش: رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل می‌گوید احتمال دارد رای کمیته‌ استیناف در مورد باشگاه راه‌آهن به دلیل ارائه مستندات جدید تغییر کند.

علی کفاشیان پس از جلسه‌ای که با اعضای هیات رییسه سازمان لیگ صبح امروز (یکشنبه) برگزار شد، اظها‌ر کرد: باشگاه راه‌آهن درخواست تجدیدنظر و اعاده دادرسی مجدد داده است. بنا‌بر‌این عصر امروز جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا در کمیته‌ استیناف ادله را بررسی کنیم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: فقط در یک صورت رای نهایی کمیته‌ استیناف قابل تغییر است و آن این که مستندات جدید ارائه و رییس فدراسیون تشخیص دهد باید بررسی مجدد صورت گیرد. بنا‌بر‌این با توجه به درخواست راه‌آهن جلسه فوق‌العاده‌ کمیته‌ استیناف را عصر امروز برگزار خواهیم کرد.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پاسخ به این سوال که عنوان می‌شود کا‌ر‌لوس کی‌روش به دلیل عدم پرداخت تعهدات مالی فدراسیون فو‌تبا‌ل به ایران بازنخواهد گشت، گفت: چنین مساله‌ای را تکذیب می‌کنم و هیچ مشکلی وجود ندارد. برای کی‌روش مشکل خانوادگی پیش آمده که خودش در این خصوص توضیح خواهد داد. بنا‌بر‌این درخواست تمدید مرخصی‌اش را از فدراسیون فو‌تبا‌ل مطرح کرد و هیچ صحبتی در مورد پول انجام نشده است و فدراسیون در زمان لازم حق و حقوق او را پرداخت می‌کند.

کفاشیان درباره نبود مجوز در تیم ‌ملی به حضور بازیکنان سربازی که مشکل خدمتی دارند و در حوزه خلیج فارس بازی می‌کنند نیز خاطر‌ نشان کرد: تنها یک بازیکن بوده است و بازیکنانی که مشکل سربازی‌شان را حل نکرده باشند، جایی در تیم ‌ملی ندارند.

وی درباره علت برگزاری اردوهای خارجی نیز عنوان کرد: در خارج از کشور اردوها برای تیم ‌ملی ارزان‌تر تمام می‌شود و شرایط بازی با تیم‌های خارجی فراهم است. آنها دارای زمین‌های خوبی هستند. ما نتوانستیم چنین شرایطی را در کشور فراهم کنیم. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد ترجیح می‌دهیم در داخل بازی‌های خود را برگزار و از تیم‌های خارجی دعوت کنیم.

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در ادامه و در مورد بلاتکلیفی تیم ‌ملی فوتسال و عدم انتخاب سرمربی این تیم و درگیری‌های رسانه‌ای میان ترابیان و افتخاری گفت: من به ترابیان و افتخاری تذکر داده‌ام که علیه هم مصاحبه نکنند و با هم تعامل داشته باشند. هنوز کمیته‌ فوتسال تشخیص نداده است که مربی جدید را مشخص کند. در این زمینه نگران نباشید.

کفاشیان درباره دیدارهای دوستانه تیم ‌ملی نیز اضافه کرد: دیدار با ژاپن قطعی شده است و تیم‌های دیگری نیز هستند که با آنها در حال مکاتبه هستیم تا در شهریور و آبان ماه با آنها بازی کنیم و به دنبال نظر کادرفنی هستیم ولی این دیدارها هنوز قطعی نشده است.