کافه گردش
اخبار روز
۱۳ خرداد ۱۳۹۴, ۹:۴۵ ق.ظ

پیش فروش رنو کپچر /تصاویر

به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید رنو کپچر را از ۱۲خرداد به صورت فروش فوری تا تکمیل ظرفیت، به صورت پیش فروش عرضه می کند.
قیمت رنو کپچر یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال اعلام شده که به مناسبت نیمه شعبان برای ۱۲۰دستگاه فروش فوری این محصول به قیمت ۹۸۹ میلیون ریال تعیین شده است.
.

فروش فوری و پیش فروش رنو کپچر توسط ایران خودرو (+عکس)

موعد تحویل در فروش فوری ۴۵ روز است و با توجه به محدودیت سقف خرید در شبکه شاپرک تا مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال، از مشتریان خواسته شده برای پرداخت کل وجه در روز ثبت نام، از دو کارت بانکی استفاده کنند. به طوری که ابتدا در ثبت نام ۵۰۰میلیون ریال پرداخت و سپس ۴۸۹ میلیون ریال مابه التفاوت قیمت خودرو را از سایت فروش اینترنتی، دستگاه های کارت خوان و یا از طریق موبایل پرداخت کنند.

.

فروش فوری و پیش فروش رنو کپچر توسط ایران خودرو (+عکس)

موتور رنو کپچر مجهز به توربوشارژر و مصرف آن  ۵٫۵ لیتر در صد کیلومتر است. این موتور علاوه بر ۱۲۰ اسب توان، ۱۹۰ نیوتن متر گشتاور دردور دو هزار تولید می کند و به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک با کلاچ دوبل EDC مجهز است. کاهش مصرف روزانه سوخت در این خودرو با استفاده از مود Eco² و سیستم اطلاع رسانی سفارشی آن ممکن می شود.

این محصول به صورت دنده اتوماتیک و در رنگ های سفید، قهوه ای، نارنجی و آبی فیروزه ای عرضه می شود که سقف خودرو با این رنگ ها مشکی است. این محصول در رنگ های سفید عاجی و مشکی با سقف نارنجی و قهوه ای، نارنجی، آبی فیروزه ای و مشکی با سقف سفید نیز عرضه می شود.

.

فروش فوری و پیش فروش رنو کپچر توسط ایران خودرو (+عکس)

در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوت نامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی به مشتریان اطلاع داده می شود.  این خودروها از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل برخوردار خواهند بود.

رهـــــــــــــا مسعودی
3,637 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *