کافه گردش
بین الملل
۹ آذر ۱۳۹۳, ۸:۲۸ ق.ظ

ترور سرکرده داعش

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
منابع محلی سوری در استان دیر الزور، واقع در شرق سوریه از ترور سرکرده کویتی گروهک تروریستی تکفیری «داعش» در این استان خبر دادند.

منابع محلی سوری در استان دیر الزور، در شرق این کشور اعلام کردند که افراد مسلح ناشناس نیمه شب گذشته اقدام به ترور سرکرده کویتی گروهک تروریستی تکفیری داعش در شهر مرزی «الرمادی» عراق کردند که در شهر «البو کمال» دیر الزور حضور داشت.

این گزارش‌ها توضیح می‌دهد که این سرکرده کویتی داعش در منطقه «الجمعیات» شهر مرزی البوکمال سوریه و در حین رانندگی توسط افراد مسلح ناشناس ترور شد.

از سوی دیگر درگیری میان نیروهای ارتش سوریه و عناصر تکفیری وابسته به داعش در منطقه «حویجه صکر»، اطراف شهر دیر الزور با یکدیگر درگیر شدند تا دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز مواضع داعش در شهرهای دیر الزور و المو حسن و شهرک‌های البو عمر و حطله و اطراف فرودگاه نظامی دیر الزور و پل السیاسه و پل الکامنات را هدف قرار دهند و ده‌ها تروریست تکفیری داعشی را به همراه تجهیزات‌اشان در این منطقه به هلاکت رسانده و زخمی کنند.

این گروهک تروریستی تکفیری در ادامه ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی و ساکنان مناطق مختلف استان دیر الزور و ریف آن، روز گذشته اقدام به شلاق زدن یک جوان سوری در شهر «المیادین» از توابع ریف دیر الزور کردند.

اتهام این جوان سوری ایجاد مزاحمت برای یک خانم بنابر ادعای داعش بود.

سپیده تدین
489 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *