کافه گردش
بین الملل
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ

نیروهای مردمی در عراق ۱۵ تروریست را کشتند

n00342127-b

ساکنان منطقه “امرلی” در عراق همراه با تعدادی از نیروهای پلیس محلی با عملیات علیه “داعش” موفق شدند ۱۵ تن از تروریست‌ها را کشته و و سه خودرو متعلق به آنان را به آتش بکشند.عراق القانون نوشت: ساکنان منطقه “امرلی” در عراق همراه با تعدادی از نیروهای پلیس محلی با عملیات علیه “داعش” موفق شدند تا ۱۵ تن از تروریست‌ها را به هلاکت رسانده و سه خودرو متعلق به آنان را نیز به آتش بکشند.

چندین روستا در منطقه “امرلی” که در حاشیه مسیر کرکوک به خالص قرار دارند از سه روز گذشته تاکنون شاهد حملات تروریست‌های داعش برای به کنترل درآوردن این منطقه بوده‌اند اما تروریست به دلیل وجود مقاومت مردمی موفق به این امر نشده‌اند.

گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش در روزهای گذشته با حمله به استان نینوا، کنترل بخش‌هایی از شهر موصل در این استان را در دست گرفت و سپس به‌سمت استان صلاح‌الدین در عراق سرازیر شد اما گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که دولت عراق عملیات پاکسازی راه‌های موصل و صلاح‌الدین را آغاز کرده است.

بحران امنیتی در عراق امروز، سه‌شنبه وارد هشتمین روز خود شد. مرجعیت دینی خواست همه افرادی که توانایی دارند به ارتش ملحق شوند و همچنین خواستار حفظ وحدت ملی عراقی‌ها شدند.

سپیده تدین
423 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *