وحشت سعودی ها و شکست ترامپ از انتخاب روحانی - پرتال جامع واکنش | اخبار سیاسی ، فرهنگی ، گردشگری ، زناشویی ، سرگرمی ، عکس بازیگران ،دنیای مدل
کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۹:۵۲ ق.ظ

وحشت سعودی ها و شکست ترامپ از انتخاب روحانی

ایندیپندنت نوشت پیروزی «حسن روحانی» رییس‌جمهوری کنونی ایران در انتخابات روز جمعه، خبر بسیار خوبی برای مردم این کشور و خبر بدی برای ترامپ و دوستانش بوده است.

این پایگاه خبری افزود: «سعودی‌ها و دیکتاتور‌هایی که برای ملاقات با ترامپ در ریاض گرد‌هم آمدند، از پیروزی یک نامزد معقول و معتدل در انتخاباتی آزاد(که خودشان جرات برگزاری آن را نداشند) وحشت کردند.»

ایندیپندت ادامه داد: «بنابراین پیروزی روحانی در انتخابات روز جمعه برای ایران یک برد و برای دولت ترامپ یک شکست محسوب می‌شود. ترامپ ترجیح می‌داد نامزدی در انتخابات ایران پیروز شود که تظاهر به دشمنی با وی، آسان‌تر باشد.»

ایندیپندنت همچنین به آرای روحانی اشاره کرد و نوشت که رییس‌جمهوری منتخب ایران با نزدیک به ۲۴ میلیون رای از ۴۱ میلیون رایی که در صندوق‌ها انداخته شد، در انتخابات ریاست‌جمهوری به پیروزی رسید.

این خبرگزاری با اشاره به تضاد انتخابات دموکراتیک ایران با جمع دیکتاتور‌هایی که در ریاض گرد‌هم آمدند تا از ترامپ استقبال کنند، نوشت این کشور‌ها برای تشویق عربستان به درگیر شدن با ایران، در ریاض گرد‌هم آمدند.

رهـــــــــــــا مسعودی
73 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
بستن پنجره