پیشنهاد شکنجه اسرا برای بازپس‌گیری سه صهیونیست ربوده شده

13930326000385_PhotoA

یکی از اعضای حزب لیکود «اسرائیل» خواستار اعمال فشار بر دردآورترین مسئله فعلی مردم فلسطین یعنی بازداشتی‌های موقتی که 110 روز است اعتصاب غذا کرده‌اند،شد تا از آن به عنوان اهرم فشاردر بازپس‌گیری سه صهیونیست ربوده شده استفاده شود.

قامات رژیم صهیونیستی پیشنهاد دادند با استفاده از حساس‌ترین مسئله فلسطین در این روزها یعنی مسئله بازداشتی‌های موقت، به بازگشت سه نظامی ربوده شده این رژیم در زمان کمتری کمک کنند.

«میری رگو» عضو حزب حاکم لیکود رژیم صهیونیستی و رئیس کمیسیون امور داخلی پارلمان، خواستار اجرای تدابیری شد که بر رنج بازداشتی‌های موقت فلسطینی بیفزاید و گفت که باید هر چه زودتر قانون تغذیه اجباری این بازداشتی‌ها تصویب و اجرا شود، قانونی که فعالان حقوق بشر آنرا معادل اعدام دانسته‌اند.

میری رگو در اظهاراتش گفت: باید فشارها را بر مسئله‌ای که در حال حاضر دردآورترین مسئله مردم فلسطین است بیشتر کنیم، باید نقطه ضعف مردم فلسطین را هدف قرار بگیریم.

اعتصاب غذای بازداشتی‌های موقت فلسطینی وارد صد و دهمین روز خود می‌شود و 80 تن از این اسرا به دلیل وخامت وضعیت جسمانی در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.

روز پنجشنبه گذشته  12 ژوئن 2014 م (22 خرداد 93 ) سه نظامی رژیم صهیونیستی که عضو تیپ چتربازان این رژیم بودند ناپدید شدند و تا کنون اطلاعاتی از آنها به دست نیامده است.