گران‌ترین و ارزان‌ترین‌ها در بازار مسکن /جدول

پرتال خبری واکنشیکی دیگر از معاملات قابل توجه مرداد ماه فروش آپارتمانی 87متری درمحله مینای جنوبی است. این آپارتمان که 5 سال از عمر آن می‌گذرد در منطقه 14 واقع است و متری 3 میلیون و 800 هزار به فروش رفته است.

گران ترین و ارزان ترین ها در بازار مسکن تهران (+جدول)در دو روز نخست مرداد ماه بیش از 4 قرارداد میلیاردی فروش در بازار مسکن تنظیم شده است.

بالاترین قرار داد تنظیم شده در روزهای ابتدایی مرداد ماه مربوط به يك ملك مسكوني كلنگي با مساحت 261 متر مربع در محله امامت واقع در منطقه 13 است.

این ملک کلنگی متری 8 میلیون و 450 هزار تومان به فروش رفته و حجم معامله 2 میلیارد و200میلیون تومان است.

یکی دیگر از معاملات قابل توجه مرداد ماه فروش آپارتمانی 87متری درمحله مینای جنوبی است. این آپارتمان که 5 سال از عمر آن می‌گذرد در منطقه 14 واقع است و متری 3 میلیون و 800 هزار به فروش رفته است.

در حالی که میانگین نرخ این منطقه 3 میلیون و 500 هزار تومان است. یکی از مشاوران املاک شرق تهران می‌گوید: این محله یکی از دنج‌ترین و آرام‌ترین محله‌های این منطقه است که معمولا افرادی خاص در آن سکونت دارند. بیشتر املاک این محله ویلایی است و موقعیت ویژه دراین محدوده دارد.

در بازار اجاره هم بالاترین ارزش قرار داد هفته اول مرداد مربوط به شهرک غرب است. در یکی از قراردادهای تنظیم شده در محله شهرداری منطقه 2 آپارتمانی 127 متری با 160 میلیون رهن و یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره داده شد و آپارتمان دیگری در همین منطقه با متراژ 128متر به مبلغ 195 میلیون تومان رهن كامل داده شده است.