تهاجم فرهنگی با موضوع لباس جنسی کودکان /عکس

www.dustaan.com-lebas-jensi-koodakan

سایت واکنش :  بعد از پيروزي انقلاب اسلامي در ايران، مقوله “تهاجم فرهنگي” همواره يکي از اصلي ترين، پر بحث ترين و بيشترين موضوعاتي بوده که در محافل مختلف و در ميان مردم مورد بحث قرار مي گرفته و آراء و نظرات متفاوتي در مورد آن وجود داشته و دارد.

اينکه “تهاجم فرهنگي” از سوي کشورهاي غربي عليه انقلاب اسلامي و يا بهتر است بگوئيم عليه دين و مذهب مردم ايران رخ داده، تقريبا موضوعي است که بجز اندک افرادي، قائل به آن هستند.

اما اين “تهاجم فرهنگي” که همواره از آن سخن به ميان مي آيد، به شيوه ها و انحاء مختلفي در طول سه دهه اخير دنبال شده که شايد بتوان يکي از اصلي ترين عرصه هاي آن را در انواع لباس مشاهده و لمس کرد.

غربي شدن مد لباس هاي زنانه و مردانه، عريان ترين شدن پوشاک ها،عجيب و غريب تر شدن لباس ها و چندين مورد ديگر که از نمونه هاي اين “تهاجم فرهنگي” به شمار مي رفته است.

اما يکي از شيوه هايي که شايد بتوان گفت بدليل نمايان بودن آن کمتر در دستور کار قرار گرفته بود، توليد و تلاش براي توزيع لباس هاي کودکان با تصاوير غير اخلاقي بوده است.

هر چند اين شيوه در طول سه دهه گذشته خيلي مورد استفاده دست اندرکاران اين “تهاجم فرهنگي” قرار نگرفته اما خالي از آن هم نبوده يعني بررسي دقيق فعاليت و روند “تهاجم فرهنگي” سه دهه اخير نشان مي دهد که تاکنون چندين بار چنين پوشاکي با طرح و تصاوير غير اخلاقي توليد و روانه بازارهاي داخلي ايران شده اما بحمدالله هر بار که چنين اتفاقي رخ داده، مسئولان و دست اندرکاران در اسرع وقت چنين محصولي را جمع آوري کرده و بعد از انجام بررسي هاي لازم، تلاش کرده اند منبع اصلي توليد، توزيع و يا وارد کردن آن به داخل خاک ايران را شناسايي کنند.

تصويري که طي چند روز اخير بدست خبرنگار ما رسيده نشان مي دهد که گويا جديد ترين تلاش براي تهاجم فرهنگي ديگري – در حوزه لباس هاي غير اخلاقي کودکانه – آغاز شده که نمونه آن را در اين تصوير مي توان مشاهده کرد. اميد است، مسئولان و دست اندرکاران يک بار ديگر با جديت و در سريع ترين زمان ممکن وارد عمل  شده و اقدامات لازم براي جلوگيري از توزيع بيشتر اين پوشاک را انجام دهند.///شیعه انلاین