متروی تهران در روز ۲۲ بهمن رایگان است

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت:استفاده از مترو در روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان خواهد بود.

 در آستانه سی و ششمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کارکنان شرکت بهره برداری مترو  و شرکت مترو تهران با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

محسن نایبی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران که به همراه معاونان، مدیران و جمعی از کارکنان این شرکت در این مراسم شرکت کرده بود، با گرامیداشت ایام ا… دهه فجر، بر پایبندی خود و همکارانش بر اصول انقلاب و استمرار اندیشه های پاک ‌‌روح خدا، خمینی کبیر تأکید کرد.

نایبی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره امام خمینی(ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، برنامه های شرکت بهره برداری مترو در روز ۲۲ بهمن را نیز اعلام کرد.

به گفته وی، استفاده از مترو در روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو همچنین اعلام کرد که با برگزاری نشست خبری در روز ۲۱ بهمن جزئیات دقیق برنامه های شرکت مترورا اعلام خواهد کرد.

مهندس درویش مدیرعامل شرکت مترو تهران نیز با گرامی داشتن دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران از بهره برداری از چند ایستگاهمترو طی ماه های آینده خبر داد.

به گفته وی، شرکت مترو هم اکنون ۴ ایستگاه را در خط ۳ آماده بهره برداری دارد و از یک ماه آینده هر ماه یک ایستگاه را افتتاح می کند.

وی بدون اشاره به نام ایستگاه هایی که قرار است افتتاح شوند، عنوان داشت که این ایستگاه ها از نیمه میانی و جنوبی خط ۳ هستند.

مهر