آزمایش DNA راز جنایت هولناک را فاش کرد

2447726_246

اوایل خرداد ماه سال گذشته پلیس آگاهی استان کردستان از قتل خانمی  که پس از به قتل رسیدن جسد وی را کاملا سوزانده بودند مطلع شد.

 
پلیس از همان لحظات اولیه اقدامات خود را آغاز و در نهایت به یک نفر مظنون شد، فرد مظنون در اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان کردستان پرده از راز قتل برداشت و در بازجویی ها اظهار داشت: من از قبل زن جوان را می شناختم و به دلایلی وی را به قتل رساندم و پس از ارتکاب قتل جسد زن جوان را سوزاندم.
 
پس از اظهارات متهم بقایای جسد مقتوله کشف و جهت راستی آزمایی به آزمایشگاه DNA در تهران ارسال شد که در بررسی های آزمایشگاهی عدم تجانس ژنتیک به چشم می خورد.

پس از عدم تجانس پلیس به این نکته رسید که در 17 اسفند ماه سال 91 خانمی از منزل خارج و دیگر بازنگشته است و تلاش پلیس برای کشف حقیقت همچنان ادامه داشت.
 
اولین حدس پلیس این بود که احتمال دارد بقایای جسد متعلق به این خانم مفقود شده باشد که بلافاصله اعضای خانواده وی به آزمایشگاه DNA معرفی و نتیجه آزمایش مثبت بود.
 
متهم که در زندان شهرستان سنندج به سر می برد، جهت بازجویی در خصوص بقایای این جسد که متعلق به خانم مورد نظر بود به پلیس آگاهی دعوت و تحت بازجویی قرار گرفت.
 
متهم سرانجام به قتل این خانم اعتراف و عنوان کرد: بقایای اجساد آن ها را با فاصله نه چندان دور در زمین های حاشیه شهر دفن کردم و خودمم هم نمی دانستم که بقایای اجساد مربوط به کدام یکی از خانم ها است.
 
در نهایت صحنه های قتل بازسازی شد