کافه گردش
حوادث
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۷:۴۲ ب.ظ

ازدواج زن خیانتکار با قاتل شوهرش

 

 

5-13920624151025

مرد فریب خورده ای که در طمع رسیدن به زن جوان، شوهر وی را به ضرب چاقو به قتل رسانده است، دستگیر و به زودی در دادگاه محاکمه می شود.

 

به گزارش قانون صبح هجدهم اردیبهشت سال ۸۸ ساکنان آپارتمانی درباغستان کرج از فریاد های زن جوانی که در همسایگی آنها زندگی می کرد خود را به خانه او رساندند و با جسد شوهر وی به نام وثوق ۴۱ ساله که با ضربات چاقو از پای در آمده بود روبه رو شدند. در پی تماس همسایه ها، مأموران کلانتری ۱۹ باغستان نیز خود را به محل حادثه رساندند و بعد از صورتجلسه حادثه، بازپرس ویژه قتل را باخبر کردند. اعظم ۳۰ ساله به بازپرس گفت: شب گذشته بعد از مشاجره با همسرم وثوق، به حالت قهر خانه را ترک کردم و با تنها پسر ۱۰ ساله ام به خانه پدرم رفتم و شب را آنجا ماندیم. صبح امروز که به خانه برگشتم در را با کلید باز کردم و با جسد شوهرم مواجه شدم.

 

وی همچنین در مورد قاتل یا قاتلان شوهرش اظهار بی اطلاعی کرد و گفت به کسی مظنون نیستم. مادر شوهر اعظم به عنوان اولیای دم جزو اولین کسانی بود که از عروسش شکایت کرد. او به مأموران گفت: عروسم همیشه با شوهرش مشکل داشت و شب قبل از حادثه به دخترم تلفن زد و با او جرو بحث کرد. اعظم همچنین به دخترم گفت او را بعد از وثوق می کشد تا اینکه فردای آن روز خبر قتل پسرم را دادند.

 

اعظم در جریان تحقیقات منکر اظهارات مادر شوهرش شد و به پلیس گفت: شوهرش اعتیاد به شیشه داشت و سر کار نمی رفت. و فقط از مغازه ای که در تهران اجاره داده بودند امرار معاش می کرد.او ادامه داد: فقر و بیکاری و اعتیاد شوهرم دلیل اصلی اختلاف ما در زندگی بود.

 

در حالی که تحقیقات پلیس ادامه داشت، چند ماه بعد از قتل، اعظم با مردی ازدواج کرد که سال ها با آنها رفت و آمد خانوادگی داشتند. مادر شوهر اعظم موضوع را به پلیس گزارش داد و دور تازه ای از تجسس های پلیس در جریان افتاد تا اینکه اعظم با مراجعه به مرجع انتظامی پرده از راز ماجرا برداشت. او به مأموران گفت: سال ها با خانواده محمد رفت و آمد می کردیم و با آنها آشنا شده بودیم.

 

حتی با آنها چندین بار مسافرت رفتیم. تا اینکه شوهرم به قتل رسید و محمد بعد از طلاق همسرش از من خواستگاری کرد و من نیز این موضوع را پذیرفتم. وی ادامه داد: یک شب در اتاق خواب ، محمد نزد من آمد و شروع به گفتن رازی کرد. او در مورد رازش به من گفت: شوهرم را به خاطر من کشته است . او گفت: به خاطر علاقه ای که به من داشته وثوق را کشته تا مرا به دست آورد. محمد همچنین مرا تهدید کرد و گفت اگر موضوع قتل را با کسی مطرح کنم مرا نیز با گاز خواهد کشت. پس از اظهارات اعظم ، شوهر دوم او به نام محمد۳۸ ساله دستگیر و در جریان تحقیقات با اقرار به قتل وثوق، ماجرا را تشریح کرد و گفت: سال ها قبل از طریق باجناقم با خانواده وثوق آشنا شدیم و رفت و آمد کردیم. وثوق شخص معتادی بود و به زندگی اش اهمیتی نمی داد.

 

همسر وثوق همواره از مشکلات خانوادگی اش برای ما حرف می زد و ما را در جریان مسائل خانوادگی اش قرار می داد تا اینکه من متوجه شدم او به من علاقه دارد. این موضوع ادامه پیدا کرد و من نیز شیفته او شدم. بنابراین با خرید سیم کارتی برای او ارتباط ما نیز بیشتر شد. اعظم به من گفت اگر به من علاقه داری و می خواهی با من ازدواج کنی باید همسرم را از سر راه برداری. او همچنین گفت: خانه را خواهد فروخت و مبلغ ۲۰ میلیون تومان نیز به من کمک خواهد کرد. بنابراین با طراحی نقشه قتل او ۴ مرتبه خواستیم او را به بکشیم اما موفق به این کار نشدیم. تا اینکه شب حادثه اعظم با تلفن همراه من تماس گرفت و گفت: با وثوق دعوای سختی کرده و خانه را ترک کرده است.

 

او همچنین گفت: وثوق درخانه تنهاست و این بهترین فرصت برای به قتل رساندن اوست. بعد از اینکه اعظم تلفن را قطع کرد شبانه به سمت خانه وثوق حرکت کردم و بعد از به صدا در آوردن زنگ در وارد خانه شدم. وثوق که از آمدن من تعجب کرده بود به او گفتم ماشینم خراب شده است و در راه مانده ام . او سپس به آشپزخانه رفت و دو فنجان چای ریخت . بعد از آن نیز به دستشویی رفت . در این فاصله من چاقویی که در جیب خود گذاشته بودم را در آوردم و منتظر بیرون آمدن وثوق شدم. بعد از اینکه او از دستشویی بیرون آمد به سمتش حمله کردم و چند ضربه به گردنش زدم تا اینکه زمین خورد و جان باخت. سپس خانه را ترک کردم و ماجرای قتل را برای اعظم گفتم. چندین ماه پس از قتل وثوق نیز همسرم را طلاق دادم و با اعظم ازدواج کردم.

 

محمد همچنین در جریان تحقیقات صحنه قتل رانیز بازسازی کرد. بنابراین با اعترافات محمد و تکمیل شدن تحقیقات پلیسی کیفرخواست برای او به اتهام مباشرت در قتل عمدی وثوق و همچنین برای اعظم به اتهام معاونت در قتل عمدی شوهرش صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری البرز فرستاده شد تا هر دو متهم به زودی پای میز محاکمه بایستند.

 

 

سپیده تدین
640 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *