از قتل با شلیک تیر تا اعتراف به 26 سرقت مسلحانه

2484491_295

سردار حسین رحیمی در این باره اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت در جنوب استان، بلافاصله چند اکیپ از پلیس‌های تخصصی شهرستان‌های جنوبی استان، موضوع را به طور جدی بررسی و در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

وی افزود: پس از مدت‌ها اقدامات تخصصی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان چابهار، سه نفر از اعضای این باند را شناسایی و طی عملیاتی آنان را در مخفیگاه‌شان دستگیر و از این متهمان تعداد چهار قبضه سلاح جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه متهمان برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی چابهار انتقال داده شدند، گفت: متهمان در تحقیقات تخصصی به یک فقره قتل در یکی از شهرستان‌های جنوب استان به همراه چهار تن دیگر اعتراف کردند.

رحیمی با بیان اینکه چهار نفر دیگر اعضای این باند در حالی که با یک دستگاه خودرو پراید در حال تردد بودند و توسط ماموران شناسایی شدند، تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی طی یک عملیات هدفمند این چهار متهم را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه، تمامی هفت نفر اعضای این باند، دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت مسلحانه، مشارکت در قتل عمد و اعتیاد به موادمخدر بودند، عنوان کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی علاوه بر ارتکاب یک فقره قتل عمد مسلحانه به سرقت مسلحانه 26 دستگاه موتورسیکلت و پنج دستگاه خودرو در شهرستان‌های جنوب استان اعتراف کردند که پس از بازسازی صحنه‌های سرقت و تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.