افزايش قربانيان شکارچي دختران خردسال

3-13920902110013

مرد تبهکار که در پوشش سرويس مدرسه دختران خردسال را مورد آزار و اذيت قرار مي داد ، در تازه ترين اعترافاتش به ربودن 9 دختر دانش آموز اعتراف کرده است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، رسيدگي به اين پرونده همزمان با شکايت والدين دختر خردسالي در پليس آگاهي در دستور کار پليس قرار گرفت.

 

 

 

با مراجعه شاکي به اداره شانزدهم و در تحقيقات صورت گرفته از قرباني، کارآگاهان متوجه شدند که جواني حدود 30 ساله و تحت عنوان «سرويس مدرسه»، دختربچه را فريب و پس از سوار کردن وي به ماشين، با تهديد چاقو اقدام به آزار و اذيت وي کرده و پس از سرقت طلا و جواهرات، دختربچه را از ماشين پياده و متواري شده است.

 

 

 

براساس اظهارات مادر قرباني، راننده پژو علاوه بر آزار و اذيت دخترش، اقدام به سرقت گوشواره هاي دخترش نيز کرده است.

 

 

 

با توجه به حساسيت موضوع، در اولين مرحله مشخصات به دست آمده از چهره نگاري متهم در اختيار تمامي گشت هاي انتظامي قرار گرفت.

 

 

 

سرانجام ساعت هفت صبح 11 آبان، کارآگاهان پليس آگاهي به سرنشين يک دستگاه پژو پرشيا نقره اي رنگ مشکوک و به وي دستور ايست دادند که ناگهان راننده پژو با اطلاع از هويت کارآگاهان، اقدام به متواري شدن از محل کرد که طي يک تعقيب و گريز، متهم به نام «ابوالفضل» 28 ساله دستگير و در بازرسي از خودروي وي، گوشواره طلاي متعلق به قرباني نيز کشف مي شود. با دستگيري متهم و در حالي که وي منکر هرگونه ارتکاب سرقت و آزار و اذيت شده بود، از شاکي پرونده براي شناسايي متهم دعوت صورت گرفت که متهم را به صورت کامل مورد شناسايي قرار داد.

 

 

 

با وجود شناسايي متهم از سوي شاکي، متهم در مراحل اوليه دستگيري و تحقيقات منکر هرگونه آزار و اذيت قرباني بود تا اينکه با تحقيقات دامنه دار کارآگاهان، سرانجام 12 آبان لب به اعتراف گشود و به آزار و اذيت قرباني اعتراف کرد.

 

 

 

همزمان با انتشار خبر دستگيري شکارچي دختران خردسال در رسانه ها تعداد ديگري از قربانيان با مراجعه به اداره آگاهي مرد شيطان صفت را شناسايي و از او شکايت کردند. شکات جديد پس از شناسايي متهم مدعي شدند مرد شيطان صفت آنها را در پوشش سرويس مدرسه فريب داده و پس از کشاندن به محل خلوت مورد آزار و اذيت قرار داده است.

 

 

 

تاکنون 9 دختر بچه با مراجعه به پليس آگاهي متهم را شناسايي کرده و مدعي شدند متهم پس از کشاندن آنها به محل خلوت نقشه شيطاني خود را داخل خودرو اجرا کرده است.

 

 

 

همچنين بررسي هاي پليس نشان مي دهد، ابوالفضل به صورت شرکت پيمانکار با يکي از سازمان هاي دولتي کار مي کرده و با خودروهاي اين شرکت اقدام به ربودن دختران خردسال مي کرد. اقدامات مرد شيطان صفت چنان هولناک بوده که قربانيان با مشاهده او دچار وحشت شده و از والدين خود مي خواستند که آنها را از اتاق خارج کند.

 

 

 

در حال حاضر متهم در زندان به سر مي برد و به زودي در دادگاه کيفري پاي ميز محاکمه قرار خواهد گرفت.