کافه گردش
حوادث
۳۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ

انحراف به چپ مرگبار پژو ۴۰۵

5-13920829004234

بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر ۲۱ محورخوزستان در استان چهارمحال و بختیاری دو تن کشته شدند.

 

برابر اعلام پلیس راه استان مرکزی ساعت ۲۲:۱۰ روزگذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر ۱۶ محور فرعی نراق ( دلیجان) در استان مرکزی سه تن کشته شدند.

 

کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه کافی به جلو به میزان ۵۰ درصد و اداره راه و شهرسازی شهرستان دلیجان در امر ایمن سازی را به میزان ۵۰ درصد اعلام کردند.

 

برابر اعلام پلیس راه استان چهارمحال وبختیاری ساعت ۰۰:۱۵ روزگذشته بر اثر تصادف بین یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر ۲۱ محورخوزستان در استان چهارمحال و بختیاری دو تن کشته شدند. کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو ۴۰۵ اعلام کردند.

 

برابر آخرین گزارش های دریافتی در اکثر محورهای استان های بوشهر، زنجان، کرمانشاه و چهارمحال وبختیاری بارش باران گزارش شده است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار است.

 

مهمترین علل تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون شهری کشور در روزگذشته عدم توجه به جلو ۳۵٫۴ درصد تخطی از سرعت مطمئنه ۲۱٫۲ درصد عدم رعایت حق تقدم ۱۰٫۶ درصد انحراف به چپ ۹٫۷ درصد خستگی و خواب آلودگی ۴٫۴ درصد و ۳۹ درصد از این تصادفات مربوط به واژگونی خودروها بود و ۱۶ درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابران پیاده بود.

سپیده تدین
502 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *