کافه گردش
حوادث
۲۹ آبان ۱۳۹۲, ۵:۵۳ ق.ظ

این زورگیران را شناسایی کنید

92-08-m1260
کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ از مردم خواستند تصویر زورگیران را شناسایی کنند.

در اوایل مردادماه امسال شخصی با مراجعه به گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ مورد تهدید و زورگیری با سلاح‌سرد قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “زورگیری” و به دستور دادیار شعبه پنجم دادیاری دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ ارسال شد.

مالباخته پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در ساعت ۱۱ شب، در میدان آزادی به مقصد شهریار سوار یک دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ با سه سرنشین جوان شدم که جدای از راننده، یک تن در صندلی شاگرد و یک تن نیز در صندلی عقب نشسته بود.

زمانی که راننده سه راه تهرانسر را رد کرد، از وی پرسیدم: “مگر شما به شهریار نمی‌روید که ناگهان سرنشین صندلی عقب چاقویی را زیر گلویم گذاشت و گفت “هرچه داری بده” و با تهدید چاقو، کیف‌دستی حاوی چهار فقره دسته‌چک شمال ۲۰۰ برگه چک، هشت فقره عابربانک و مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان وجه‌نقد را به همراه سه حلقه انگشتر نقره داخل دستم را سرقت و مرا در خیابانی در جاده مخصوص پیاده و از محل دور شدند.

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان به بررسی تراکنش حساب‌های بانکی مربوط به عابربانک‌ها پرداخته و در بررسی‌های بعمل آمده اطلاع پیدا کردند که سارقان علاوه بر سرقت مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داخل کیف، با استفاده از رمزهای عابربانک‌ها که با تهدید چاقو اقدام به گرفتن آنها از مالباخته کرده بودند، وجوه نقد داخل حساب‌ها را برداشت کرده‌اند.

شعبات بانکی شناسایی و کارآگاهان در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی تصاویر سه سارق زورگیر شدند.

سرهنگ گزافی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با شناسایی تصاویر سه سارق زورگیر از سوی مالباخته و به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همچنین هویت متهمان، دستور انتشار تصاویر هر سه متهم از سوی دادیار صادر شد.

وی از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی متهمان شدند خواست تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفی‌گاه یا محل‌های تردد آنها از طریق شماره تماس‌های ۵۱۰۵۵۴۶۴ یا ۵۱۰۵۵۶۱۷ در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار دهند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از شکات و مالباختگانی نیز که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند خواست تا برای پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

سپیده تدین
1,127 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۷ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. احمد دربدرد در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲:

  اخه کی میاد اینو لو بده حتی اگه بشناسیمش هم لوش نمیدیم جون مردم رو بدیم اعدامش کنن که چی بشه

  هر کس اینو لو بده بی ناموس هستش

  • سیدحسن حسینی در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲:

   لابد خودت هم همدست اونایی
   یا یک جورایی تو هم زورگیری

   امیدوارم اونا ببینم بلافاصله گزارش خواهم داد

   البته اون فحش هم بیشتر لایق خود احمد دربدر است

  • علی در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۲:

   بابا بیخیال چرا حرف الکی میزنی اعدام حقشونه که بی همه چیزا ماشین یه مسافر کشو با زور قمه ازش میگیرن اتفاقا با تنها اعدامی که تو این ردیف جرما بینده موافقم همین زور گیریه

 2. reza در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۲:

  جناب احمد آقا اگه این بلا سر خودت میومد همچین حرفی میزدی؟

 3. سیتا در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۲:

  سلام.خوشم اومد که اسمت احمد دربه دره.کمونم گرفتار چنین ادمایی نشدی؟؟؟؟

 4. منصور در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۲:

  احمد دربدر هم از اون قماش که چنین دلش بحال اون زورگیر نامرد میسوزه فکر اون موقعی رو میکنه که خودشم گیر بیفته

 5. esiا در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۲:

  احمد دربدر اگه تو امثال تو اونباج گیرا گیر من بیفتید کاری میکنم بجا زر زر قدقد کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *