تجاوز سه پسر به دختر بی‌ گناه

به نقل از اسوشیتدپرس طی شکایت قربانی 23 ساله 3 مجرم جنسی پس از دستگیر شدن در سال 2012 به اتهام تعرض جنسی به دختر 23 ساله محاکمه شدند.

بنابراین گزارش پس از ربودن دختر 23 ساله و انتقال وی به یک آپارتمان مسکونی در شهر لینکلن در شهر تگزاس وی را وادار به مصرف بیش از حد مشروبات الکلی کردند و به مدت 20 ساعت قربانی خود را مورد تعرض جنسی وحشیانه قرار دادند.

“پااول چاد زیکی” 49 ساله، “آرمتیج 44 ساله” سرباز سابق اداره امنیت ملی آمریکا و “رافائل سگیت” 40 ساله در مجموع پس از محاکمه شدن در دادگاه به 18 سال زندان محکوم شدند.

بنابر این گزارش به تعویق افتادن محاکمه این مجرمین به دلیل نبودن مدرک کافی برای ثابت کردن جرم اتفاق افتاده برای قربانی 23 ساله بوده است.

مردان شیطان صفت به حدی قربانی 23 ساله خود را وادار به مصرف  مشروبات الکلی کردند که آنچه در آن روز رخ داده بود را به یاد نمی‌آورد و تنها زمان ربودنش در یکی از خیابانهای منتهی به منزل مسکونی اش را به یاد داشت.

به گفته کارشناس پزشکی قانونی فراموش کردن پس از مصرف مشروبات الکلی در حالی رخ می دهد که مصرف کننده آن بیش از 12 بطری را مصرف کرده باشد که این موضوع با ارائه عکسی از 12 بطری خالی به دادگاه که توسط قربانی پس از به هوش آمدن گرفته شده بود به عنوان مدرک اثبات شد.

قاضی پرونده “جان نبیس کیوی” با در نظر گرفتن حساسیت پرونده جرایم صورت گرفته از جمله آدم ربایی و تجاوز به عنف هر یک از سه مرد بازداشت شده را به 6 سال و در مجموع 18 سال زندان محکوم کرد.

گفتنی است، هر سه متهم این پرونده از اتباع خارجی ساکن در تگزاس بودند که در برابر قانون بدون تبعیض محاکمه شدند.

آخرین نیوز