کافه گردش
حوادث
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۷:۱۹ ب.ظ

تصادف در جاده نایین.

راننده خودروی زانتیا با سوختگی شدید به همراه ۲ تبعه افغانی خودروی پژو و ۱۲ مسافر مینی بوس به بیمارستان های نایین و اصفهان منتقل شده است.
1

1

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با تأیید مرگ ۱۵ نفر در تصادف چند دستگاه خودرو در وروردی شهرستان نایین اظهار داشت: در ساعات اولیه پنجشنبه ۲۱ آذر با تصادف ۴ دستگاه خودروی مینی بوس، زانتیا، پژو و پراید و آتش سوزی خودروها، ۱۵ نفر با سوختگی بالا کشته شدند.

دکتر سلیمان پور با اشاره به اینکه خودروی پژو حامل ۱۳ مسافر افغانی بوده است گفت: راننده و ۱۱ سرنشین این خودرو به علت سوختگی فوت شده اند و به جز ۱۱ مسافر، هویت راننده نیز تاکنون مشخص نشده است.

وی افزود: در این تصادف و سوختگی، راننده و کمک راننده مینی بوس نیز جان خود را از دست داده اند و تاکنون شناسایی نشده اند، راننده خودروی پراید هم در این تصادف جان باخته و به علت سوختگی های کمتر، تنها متوفای شناسایی شده این حادثه است.

به گفته دکتر سلیمان پور، راننده خودروی زانتیا با سوختگی شدید به همراه ۲ تبعه افغانی خودروی پژو و ۱۲ مسافر مینی بوس به بیمارستان های نایین و اصفهان منتقل شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان در خصوص شناسایی اجساد سوخته این حادثه گفت: برای شناسایی اجساد نسبت به برداشت نمونه خون و DNA از اجساد قربانیان و انتقال آنها به پزشکی قانونی استان اصفهان اقدام شده است.

 

 

سپیده تدین
636 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *