کافه گردش
حوادث
۲۲ خرداد ۱۳۹۳, ۲:۰۸ ب.ظ

تصادف مرگبار پژو با کامیون کمپرسی

222222222222222222222222222222222222222222222222

در ساعت ۵:۳۱ دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از برخورد دو دستگاه خودرو در شمال به جنوب اتوبان آزادگان زیر پل اتوبان کرج مطلع شدند و بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی عازم محل حادثه شد.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه کامیون کمپرسی که در لاین تند رو در حال حرکت بود، به دلیل نا مشخصی به مسیر کندرو منحرف شد و پس از برخورد با تیر چراغ برق با یک دستگاه پژو ۴۰۵ برخورد کرد که بر اثر برخورد خودرو پژو به پیاده رو پرتاب شد و سپس با پایه‌های پل برخورد کرد و کامیون کمپرسی نیز بین دو لاین نیمه واژگون متوفف شد.

ملکی افزود: راننده کامیون قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی از داخل کابین خودرو خارج شده و به مراکز درمانی منتقل شده بود، همچنین همزمان با رسیدن نیروهای آتش نشانی شهروندان به کمک سرنشینان خودرو پژو رفتند و ۶ زن و مرد و کودک را از داخل خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه یک خانم جوان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده‌ بود و سایر مصدومان توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با کمک عوامل راهور توسط جرثقیل کامیون را به حالت اولیه در آوردند و عملیات را در ساعت ۷ با پایان بردند.

سپیده تدین
533 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *