کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۵ مرداد ۱۳۹۶, ۹:۴۶ ق.ظ

جزئیات تیراندازی به ساختمان شهرداری چمران

فرماندار ماهشهر با اشاره به تیراندازی روز شنبه(۱۴ مرداد) به ساختمان شهرداری شهر چمران، گفت: پایش‌های اطلاعاتی امنیتی برای شناسایی عوامل این تیراندازی آغاز شده است.

منصور قمر در گفت‌وگویی اظهار کرد: ساعت ۱۳ شنبه(۱۴ مرداد) دو راکب یک دستگاه موتورسیکلت از فاصله نسبتا دوری اقدام به تیراندازی به سمت ساختمان شهرداری شهر چمران از توابع شهرستان ماهشهر کردند و سپس به سرعت متواری شدند.

وی افزود: این دو نفر که سر و صورت خود را پوشانده بودند، در مجموع ۵ گلوله از اسلحه‌های خود شلیک کردند که ۳ گلوله به صورت هوایی شلیک شد و دو گلوله به دیوار پشتی ساختمان شهرداری شهر چمران که دیواری مرتفع است، اصابت کرد.

فرماندار ماهشهر با انتقاد از اخباری که در برخی رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی با عنوان هجوم و حمله مسلحانه به شهرداری چمران منتشر شده است، گفت: برخلاف اخبار کذبی که در این باره انتشار یافته است، تیراندازی امروز به هیچ وجه حمله به شهرداری چمران نبود و خوشبختانه هیچ‌گونه خسارت یا تلفات جانی در پی نداشت.

قمر عنوان کرد: دوربین‌های ساختمان شهرداری چمران و همچنین ساختمان‌های پیرامون آن، فیلم کامل از صحنه تیراندازی امروز را ضبط کرده‌اند و تحقیقات و پایش‌های اطلاعاتی و امنیتی برای شناسایی عوامل این تیراندازی آغاز شده است.

وی ادامه داد:  شورای تامین شهرستان با اتخاذ تمهیدات و تدابیر منسجم بر اساس همان سیاست‌های پیشین، شناسایی، دستگیری و برخورد با عوامل تیراندازی را دنبال می‌کند و با مخلان نظم، امنیت و آسایش عمومی به شدت برخورد خواهد شد.

رهـــــــــــــا مسعودی
452 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *