جزئیات تیراندازی به ساختمان شهرداری چمران

فرماندار ماهشهر با اشاره به تیراندازی روز شنبه(14 مرداد) به ساختمان شهرداری شهر چمران، گفت: پایش‌های اطلاعاتی امنیتی برای شناسایی عوامل این تیراندازی آغاز شده است.

منصور قمر در گفت‌وگویی اظهار کرد: ساعت 13 شنبه(۱۴ مرداد) دو راکب یک دستگاه موتورسیکلت از فاصله نسبتا دوری اقدام به تیراندازی به سمت ساختمان شهرداری شهر چمران از توابع شهرستان ماهشهر کردند و سپس به سرعت متواری شدند.

وی افزود: این دو نفر که سر و صورت خود را پوشانده بودند، در مجموع 5 گلوله از اسلحه‌های خود شلیک کردند که 3 گلوله به صورت هوایی شلیک شد و دو گلوله به دیوار پشتی ساختمان شهرداری شهر چمران که دیواری مرتفع است، اصابت کرد.

فرماندار ماهشهر با انتقاد از اخباری که در برخی رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی با عنوان هجوم و حمله مسلحانه به شهرداری چمران منتشر شده است، گفت: برخلاف اخبار کذبی که در این باره انتشار یافته است، تیراندازی امروز به هیچ وجه حمله به شهرداری چمران نبود و خوشبختانه هیچ‌گونه خسارت یا تلفات جانی در پی نداشت.

قمر عنوان کرد: دوربین‌های ساختمان شهرداری چمران و همچنین ساختمان‌های پیرامون آن، فیلم کامل از صحنه تیراندازی امروز را ضبط کرده‌اند و تحقیقات و پایش‌های اطلاعاتی و امنیتی برای شناسایی عوامل این تیراندازی آغاز شده است.

وی ادامه داد:  شورای تامین شهرستان با اتخاذ تمهیدات و تدابیر منسجم بر اساس همان سیاست‌های پیشین، شناسایی، دستگیری و برخورد با عوامل تیراندازی را دنبال می‌کند و با مخلان نظم، امنیت و آسایش عمومی به شدت برخورد خواهد شد.