جزييات قتل دختر 4 ماهه توسط پدرش

 

5-13920723150026

رييس پليس آگاهي استان يزد جزييات جنايت هولناک مرگ دختر بچه چهارماهه توسط پدر معتادش را تشريح کرد.

 

سرهنگ عليرضا خالقي در تشريح جزييات مرگ دختر چهارماهه توسط پدر معتادش گفت: در پي اعلام موضوع فوت مشکوک دختر چهار ماهه از طريق مسئولان بيمارستان به کلانتري 12 قائم يزد رسيدگي به اين موضوع در 14 مهرماه امسال در دستور کار قرار گرفت.

 

وي با بيان اينکه با حضور ماموران کلانتري در بيمارستان، آنان آثار کبودي، شکستگي گردن و لگن را روي جسم اين دختربچه چهار ماهه مشاهده کردند، گفت: با توجه به حساسيت موضوع، رسيدگي به اين پرونده در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

 

خالقي با بيان اينکه با هماهنگي مقام قضايي و انجام تحقيقات مقدماتي و اخذ اظهارات والدين اين دختربچه، احتمال وقوع جنايت قوت گرفت گفت: به همين دليل با هماهنگي قاضي پرونده پدر ومادر اين طفل چهار ماهه براي تحقيقات بيشتر به مقر پليس دلالت داده شدند.

 

رييس پليس آگاهي يزد با بيان اينکه مادر 29 ساله اين فرزند به نام (س) با حضور در مقر پليس صراحتا پرده از جنايت شوهرش به نام (و) برداشت، گفت: با راهنمايي مادر مقتوله، پدر اين طفل مورد بازجويي قرار گرفت. وي ضمن قبول بزه انتسابي پرده از راز جنايت هولناکش برداشت.

 

خالقي گفت: متهم به قتل در اعترافاتش عنوان داشت که اعتياد به مواد روان گردان دارد و در روز حادثه مواد مصرف نکرده و براي بازي کردن دختر چهار ماهه را از همسرش گرفته و در حال بازي کردن با بچه بوده که يک دفعه دخترش شروع به گريه کردن مي کند.

 

وي افزود: اين پدر که متهم به قتل کودک چهارماهه اش است در تشريح جزييات اين جنايت گفت: با صداي گريه دختربچه حالت عصبي به او دست داده و براي اينکه صداي گريه دخترش از اتاق بيرون نرود، دستمال کاغذيي را داخل دهان او برده و چند سيلي به صورت اين کودک مي زند و سينه اش را هم فشار مي دهد تا اينکه سرانجام آب هاي زردرنگ از دهان و بيني او بيرون زده و تا اين طفل را به بيمارستان برساند، جان مي دهد.

 

خالقي با بيان اينکه علت قتل اعتياد پدر به موادمخدر از نوع روان گردان است، گفت: سرانجام متهم براي سير مراحل قانوني با تشکيل پرونده تحويل مراجع قضايي شد.