حمله پسر شيطان صفت به زن همسايه

5-13920624151025

پسر جواني که متهم است در غياب شوهرِ زن جوان از راه پشت بام وارد خانه او شده و سپس نيت شوم خود را عليه وي عملي کرده است، پاي ميز محاکمه ايستاد.

 

به گزارش قانون، صبح روز يکم اسفند ماه سال 90 زن ميانسالي به نام فهيمه با مراجعه به کلانتري 25 محمد شهر کرج مأموران را در جريان حادثه اي سياه قرار داد.

 

وي با جملات بريده به مأموران گفت: لحظاتي پيش و درست زماني که شوهرم براي رفتن به سر کار از منزل خارج شد، مرد نا شناسي از راه پشت بام وارد خانه شد و پس از تهديد با چاقو، به زور مرا مورد تعرض قرار داد.

 

او در جريان تحقيقات همچنين گفت: که چهره آن مرد براي او آشناست و چندين بار وي را در محل ديده است.

 

بعد از طرح شکايت از سوي زن جوان تيمي زبده از مأموران پليس آگاهي به همراه فهيمه و شوهرش براي دستگيري متهم راهي محل شدند. مأموران از آنجا که مطمئن بودند فرد نا شناس از اهالي محل است بنابراين به گشت زني ادامه دادند تا اينکه متهم را 18 روز پس از حادثه در يکي از محله هاي محمد شهر شناسايي و در جريان تعقيب و گريز پليسي موفق به دستگيري وي شدند.

 

مأموران پس از دستگيري حامد 29 ساله ادعاي زن عليه وي را به او تفهيم کردند. حامد در جريان تحقيقات اوليه به عمل شوم خود اقرار کرد و گفت: اظهارات فهيمه را قبول دارم.

 

او درتوضيح ماجرا همچنين گفت: ساعت 6 صبح روز حادثه شيشه کشيده بودم و حال مساعدي نداشتم. به خر پشته ساختمان رفتم و منتظر ماندم شوهر فهيمه سر کار برود. بنابراين لحظاتي بعد از اينکه او از منزل خارج شد وارد خانه فهيمه شدم و با تهديد او را مورد تجاوز قرار دادم. بعد هم به شهرستان رفتم و 4 روز بعد از اينکه بازگشتم، دستگير شدم.

 

حامد در شاخه اي ديگر از تحقيقات ماجرا را طوري ديگر تعريف کرد و اظهار داشت: شب قبل از حادثه با دوستانم در محمد شهر شيشه مصرف کرديم. در حين باز گشت به منزل متوجه شدم در خانه اي باز است. خانه را مي شناختم و زني هم که در آن زندگي مي کرد را مي شناختم. بنابراين بعد از خداحافظي از دوستانم وارد خانه شدم و بعد از اينکه يقين پيدا کردم وي در خانه تنهاست اورا مورد تعرض قرار دادم و فرار کردم.

 

حامد در جريان تحقيقات تجاوز به زن را گردن گرفت اما در مورد کيفيت اين حادثه سياه اظهارات ضد و نقيضي را مطرح کرد تا اينکه متهم در اولين جلسه رسيدگي در شعبه کيفري دادگاه استان البرز با صراحت اقرار کرد که زن جوان را مورد آزار قرار داده است.

 

فهيمه هم شکايت خود را مجدد مطرح و خواستار اشد مجازات براي متهم شد. در دومين جلسه دادگاه که چند روز پيش برگزار شد متهم مجدد در جايگاه حاضر و تمامي اعتراف هاي خود در مرجع انتظامي و دادگاه را انکار کرد و گفت: زير بار فشاررواني اقرار کردم و حال درستي نداشتم.

 

وي در آخرين دفاع نيز اتهام تجاوز به عنف را نپذيرفت. قاضي هدايت رنجبر بعد از شنيدن دفاعيات متهم و وکيل مدافع او با اعضاي دادگاه وارد شور شد.