کافه گردش
حوادث
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۳:۳۵ ب.ظ

دانشجویان همدانی در سانحه رانندگی سوختند

پرتال خبری واکنش: رییس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه پراید در یک سانحه رانندگی در جاده همدان – ملایر دچار حریق شد و چهار مرد جوان دانشجو سرنشین آن در آتش سوختند.

 

download (5)

سرهنگ مهدی شاکری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت یک بامداد امروز (شنبه) یک دستگاه پراید با چهار سرنشین در کیلومتر پنج مسیر همدان – ملایر دچار سانحه شد.

وی اضافه کرد: خودروی پراید ابتدا با گارد ریل وسط جاده برخورد و پس از انحراف به مسیر مقابل با یک دستگاه کامیونت برخورد کرد.

وی اظهار کرد: این سانحه دلخراش منجر به حریق خودرو پراید شد و بر اثر آن چهار مرد جوان دانشجو سرنشین خودرو در آتش سوختند.

وی با ذکر اینکه سرعت خودرو پراید بالا بوده است توضیح داد: پیمانکار احداث روشنایی در جاده به علت حفاری بدون بکارگیری علایم کافی به منظور آشکار سازی محل حفاری برای دید رانندگان در شب، مقصر شناخته شده است.

وی اظهار کرد: در این سانحه رانندگی راننده کامیونت نیز مجروح شد ولی جراحات وی سطحی بوده و بصورت سرپایی مداوا شد.

وی یادآوری کرد: اواسط هفته گذشته نیز یک دستگاه خودرو پژو در حین تردد در محور اصلی همدان – قزوین در نزدیک منطقه ویان از جاده خارج شد و با یک تیربرق برخورد کرد.

وی اضافه کرد: شدت حادثه منجر به حریق خودرو پژو شد که به همین علت راننده ۲۸ ساله فوت کرد و یکی از دو سرنشین خودرو نیز دچار سوختگی شد.

آمار فوت ناشی از سوانح برون شهری در سه ماه نخست سالجاری سه درصد کاهش یافته است و ۸۱ نفر از ابتدای سالجاری تاکنون در سوانح جاده ای جان باختند.

رهـــــــــــــا مسعودی
491 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *