دانشجویان همدانی در سانحه رانندگی سوختند

پرتال خبری واکنش: رییس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه پراید در یک سانحه رانندگی در جاده همدان – ملایر دچار حریق شد و چهار مرد جوان دانشجو سرنشین آن در آتش سوختند.

 

download (5)

سرهنگ مهدی شاکری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت یک بامداد امروز (شنبه) یک دستگاه پراید با چهار سرنشین در کیلومتر پنج مسیر همدان – ملایر دچار سانحه شد.

وی اضافه کرد: خودروی پراید ابتدا با گارد ریل وسط جاده برخورد و پس از انحراف به مسیر مقابل با یک دستگاه کامیونت برخورد کرد.

وی اظهار کرد: این سانحه دلخراش منجر به حریق خودرو پراید شد و بر اثر آن چهار مرد جوان دانشجو سرنشین خودرو در آتش سوختند.

وی با ذکر اینکه سرعت خودرو پراید بالا بوده است توضیح داد: پیمانکار احداث روشنایی در جاده به علت حفاری بدون بکارگیری علایم کافی به منظور آشکار سازی محل حفاری برای دید رانندگان در شب، مقصر شناخته شده است.

وی اظهار کرد: در این سانحه رانندگی راننده کامیونت نیز مجروح شد ولی جراحات وی سطحی بوده و بصورت سرپایی مداوا شد.

وی یادآوری کرد: اواسط هفته گذشته نیز یک دستگاه خودرو پژو در حین تردد در محور اصلی همدان – قزوین در نزدیک منطقه ویان از جاده خارج شد و با یک تیربرق برخورد کرد.

وی اضافه کرد: شدت حادثه منجر به حریق خودرو پژو شد که به همین علت راننده ۲۸ ساله فوت کرد و یکی از دو سرنشین خودرو نیز دچار سوختگی شد.

آمار فوت ناشی از سوانح برون شهری در سه ماه نخست سالجاری سه درصد کاهش یافته است و ۸۱ نفر از ابتدای سالجاری تاکنون در سوانح جاده ای جان باختند.