کافه گردش
حوادث
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۲:۳۹ ب.ظ

دست دختر در چرخ گوشت /عکس

خطر چرخ گوشت از بیخ دست دختربچه اهوازی گذشت.

 

طی روزهای اخیر انتشار تصاویر گیر کردن دست دختربچه اهوازی در چرخ گوشت جنجالی در فضاهای مجازی به پا کرده و کادر درمانی بیمارستان گلستان اهواز را زیر سوال برده است.

 

ظرف دو روز گذشته شبکه‌های مجازی اقدام به انتشار خبری با عنوان «بیمارستان گلستان این بیمار را تحویل نگرفت»! کرده‌اند که طی آن حادثه گیر کردن دست دختربچه اهوازی در چرخ گوشت را نشان می‌دهد.

 

 

اما انتشار این خبر گویای مطلبی دیگر است، درحالی که چهره‌پرداز پرستار بخش اورژانس حاد بیمارستان گلستان با تلاش دقت در حال خارج کردن دست این کودک از چرخ گوشت است.

 

وی در همین ارتباط در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز نیز چنین اظهار کرد: از انتشار این خبر کمی متعجب شدم اما طبیعی‌ست و از این قبیل حرف‌ها از بیماران و خانواده‌هایی که به اینجا مراجعه می‌کنند زیاد می‌شنویم.

 

 

چهره‌پرداز افزود: دست این مصدوم را از درون چرخ گوشت خارج کرده و کارهای درمانی را به طور مطلوب برای این فرد حادثه دیده دنبال کردیم.

 

وی بیان کرد: اورژانس بیمارستان بسیار شلوغ است و انتظار می‌رود که به‌ویژه همراهان بیماران با درک و احترام بیشتری نسبت به پرسنل بیمارستان رفتار کنند.

از تمام دوستانی که به زحمات کادر درمانی واقف هستند و به آن ایمان دارند٬ خواهشمند است برای جلوگیری از شایعه پراکنی‌های کذب و بی‌اساس پیرامون این قشر زحمتکش٬ از انتشار اینگونه مطالب خودداری کنند.

رهـــــــــــــا مسعودی
538 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *