کافه گردش
حوادث
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ

زندان اوین، عاقبت کلاهبرداری ۲ میلیارد ریالی

زندان اوین، عاقبت کلاهبرداری ۲ میلیارد ریالی

.

رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران از کشف کلاهبردارری دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریالی و دستگیری دو نفر در شهریار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ منصور خدادادی گفت: با ارسال پرونده ای با عنوان کلاهبرداری، از کلانتری ۲۰ فردوسیه به همراه ۹ فقره چک جعلی، موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بازجویی از شاکی مشخص شد چک ها جعلی و سرقتی بوده و دو نفر در پوشش شرکتی بابت فروش ورق آهنی، از شاکی مبلغ یک میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده اند.

رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران اظهار کرد: در تحقیقات بعدی مشخص شد یکی از متهمان در شهریار سکونت دارد که با تعقیب و مراقبت های نامحسوس هر دو متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ خدادادی افزود: متهمان به پلیس آگاهی انتقال و در بازجویی فنی معترف شدند به شاکی بدهکار هستند و چک های جعلی و سرقتی را از فردی دیگر در تهران گرفته اند.چک های یاد شده از طریق بانک های مربوطه استعلام و مشخص شد که همگی سرقتی می باشند.

وی گفت: در این راستا یک نفر دیگر از شکات، ساکن تهران با دردست داشتن ۳۰ فقره چک سرقتی و جعلی به مبلغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال از بابت خرید و فروش آپارتمان از متهمان اعلام شکایت داشته و بیان کرد از سه سال قبل دائماً در ازای طلبش به وی چک های جعلی سرقتی داده اند.

رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران افزود: دو متهم پرونده هر یک با قرار وثیقه چهار میلیارد ریالی روانه زندان اوین شدند.
اخبار حوادث – پایگاه اطلاع رسانی پلیس

سپیده تدین
359 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *