زورگیری از دختر جوان در مترو انقلاب

پورتال خبری واکنش: رییس کلانتری ۱۴۸انقلاب از دستگیری جوانی که قصد زورگیری از دخترجوانی در ایستگاه متروی میدان انقلاب را داشت، خبر داد.

سرهنگ علیرضا شجاعی پور  دراین باره گفت: در ساعت ۲۲:۴۲ سی و یکم خرداد ماه امسال یک مورد زورگیری از خانمی جوان در ایستگاه متروی انقلاب به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که به دنبال آن ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۸ انقلاب به محل حادثه واقع در میدان انقلاب، ایستگاه متروی انقلاب حاضرشده و تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی اضافه کرد: ماموران پس از حضور در محل متوجه شدند که یک سارق زورگیر به هویت شهریار از سوی ماموران انتظامی ایستگاه متروی انقلاب دستگیر و از وی یک قبضه سلاح سرد نیز کشف شده است.
رییس کلانتری ۱۴۸ انقلاب با بیان اینکه در ادامه ماموران از شاکی به هویت فرزانه تحقیق کردند، گفت: شاکی در اظهارات خود به ماموران گفت که داخل ایستگاه مترو منتظر رسیدن قطار بودم که ناگهان مردی جوان به من نزدیک شده و یک قبضه سلاح سرد به پهلویم گذاشت و درخواست ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد کرد. اما با سرو صدای من ماموران مترو متوجه زورگیر شده و او را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.
شجاعی پور با بیان اینکه متهم از سوی ماموران به کلانتری انتقال داده شد، گفت: متهم در مواجهه با شاکی و ادله موجود زه انتسابی را پذیرفت و در نهایت برایش پرونده ای تشکیل و به همراه شاکی به دادسرا ارجاع داده شد.